Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még egy cm sincs a mióma és...

Még egy cm sincs a mióma és még sem tudok teherbe esni de miért?

Figyelt kérdés

A méh belső falában van egy darab 7 mm mióma. Már egy éve nem esem teherbe. Az orvosom azt mondta hogy nem akadály a mióma,.de akkor csak ez áll a háttérben? És kicsit vékonyabb a mehnyàlkahàrtya is azt mondta.

Valaki hasonlóan van? Vagy valami tanács?

Vagy cseréljem le az orvosom?

Köszönöm szépen előre is.


2016. jan. 25. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Hormonvizsgálat volt a ciklus 3. és 21. napján? Pajzsmirigyet néztek? Átjárhatóságid volt? Uh és kézi vizsgálat alapján, ránézésre nem lehet meddőséget vizsgálni.
2016. jan. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen volt hormon 3.és 21. Napi vérvételem. Sőt volt Müller hormon vizsgálat is és jó lett nem vagyok meddő. Petefészek átjáró vizsgálat még nem volt.
2016. jan. 25. 17:11
 3/4 A kérdező kommentje:

És persze pajzsmirigy vizsgálat is volt az is jó lett.

Szerintem pete éres nincs nálam mert eddig akár hányszor voltam hüvelyi ultrahangon ciklus elején, középen sosem volt érett tüsző, csak kisebb pár darab petesejt. És mondtam az orvosnak és nem mond rá semmit, pedig minden alkalommal, adok neki 10. Ezer forintot. Mondtam is a férjemnek keresünk másik orvost, még ha csak receptet ír fel akkor is 10-et adok. Szóval azt sem tudom mit csináljak?!! Azért is ide írtam ki a kérdésem mert nincs kihez forduljak :-(

2016. jan. 25. 17:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress másik orvost. Így csak az időtök vesztegetitek. Kellene ir-re is vizsgálni, meg egy halom másik dologra.
2016. jan. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!