Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek e, ha kicsit...

Terhes lehetek e, ha kicsit verzek, de csak amikor torlom meg magam? Es kesik is mar! Penteken teszteltem negativat, de azota sem indult be?

Figyelt kérdés

2016. jan. 26. 11:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mióta késik? Tesztelj 2-3 naponta.
2016. jan. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ma vagyok a 41,napon ! szoval 5 napja , ha kesessel szamitom azt is ! decemberben 17 en jott meg , es most januarba kb 21re vartam ...
2016. jan. 26. 11:07
 3/11 anonim ***** válasza:
Vegyél tesztet, majd az megmondja, hidd el biztosabb, mint hogy mi itt találgassunk.
2016. jan. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 mandiga ***** válasza:

Tesztelj nyugodtan. Nekem december 15-én volt meg utoljára.

teszteltem, de nekem sajnos negatív lett. :(

Hogy miért késik ennyit? Én már azt sem tudom hány naposak a ciklusaim.


De neked nagyon drukkolok!!!!

2016. jan. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
szerintem nincs miert drukkoljatok , szerintem megjon lassan , semmi mast nem erzek , nekem sokszor elofordult hogy kesett , es nem volt baba ,csak most probalkoztunk , es kezdtem remenykedni, de ha a tesztem is nega es plusz meg verzek is akkor szerintem nincs baba !
2016. jan. 26. 11:33
 6/11 anonim ***** válasza:

Amióta gyereket tervezünk, nekem is van, hogy lassabban indul meg a vérzés, pár nap alatt, pedig korábban ilyen nem volt.

Szerintem ez pszichés (nálam is).

A tesztnek már halványan mutatnia kéne valamit ennyi késés után.

2016. jan. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia! Vérzés mellett nem gyakori a terhesség,DE!előfordulhat. Nekem 32 naposak a ciklusaim. Én mikor teherbeestem,a 39.ciklusnapot produkáltam az első halvány terhességi tesztemet,de akkor aznap el is kezdtem nagyon picit barnázni. Másnap nem is teszteltem,gondoltam biztos csak beképzeltem a 2.vonalat! 3 napig barnáztam,mire a 42-43.ciklusnapon teszteltem újra,mert elmúlt a barnázás és nem is jött meg. Akkor lett tényleg láthatóan,de halványan pozitív a tesztem.


Ja és 1x én is töröltem valami véreset,de többet nem. Azt gondolom,ha nem erősödik ,akkor tesztelj pár nap múlva!

2016. jan. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 mandiga ***** válasza:
Kedves kérdező. Mi van veled azóta? Megjött rendesen? Nekem még semmi,és tegnap volt rózsaszínes valami csak törlésnél. Tesztem persze negatív, a hőm lent van.
2016. jan. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem jott meg rendesen ! ugyanugy van ! a homet nem mertem sajnos , pedig emiatt kelleet volna
2016. jan. 28. 16:59
 10/11 anonim ***** válasza:
És esetleg tesztet ismételtél azóta? Ha még mindig ez az állapot tart, amit írtál, jelentkezz be nőgyógyászhoz, hátha mond valami okosat. :S
2016. jan. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!