Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eselyes a baba, de vajon...

Eselyes a baba, de vajon mennyire?

Figyelt kérdés
A ferjemmel nem vedekezunk! Vagyis pontosabban kiszallosra vesszuk.mar van egy pici kiralylanyunk,de hamarosan terveznenk a kovetkezot,viszont nem alltunk meg ra,h na most,ezert vesszuk kiszallosra. Tegnap kellett volna megjonni,de semmi. Este szurkalt a hasam baloldalon,de nem olyan gorcs volt mint mikor meg akar jonni... Szerintetek? Van valaki aki kiszallva esett teherbe?
2016. jan. 26. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:

szia !

ezzel a védekezési módszerrel minden további nélkül teherbe eshetsz !


Nem is nevezném védekezési módszernek ! Szerintem elég sokan lehetnek azok akik ilyen "védekezés " mellett maradtak babásak.


Tehát a kérdésedre válaszolva, igen meg van az esélye annak , hogy jön a kistesó :)

2016. jan. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazabol en a napokban egyre tobbet gondolok ra es beszelek rola :) egyre inkabb akarom :) a ferjem meg varna vele kicsit,mert most lett egy eves a picur...
2016. jan. 26. 14:39
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát én szerintem ha nem jön meg akkor 1-2 nap múlva tesztelj egyet... És ha a kistesó jönni akar akkor jönni fog amúgy is. Semmiképp se görcsölj rajta!

Az hogy a Kicsi most töltötte az egy évet, az még semmit nem jelent, nagyon sokan vannak úgy , hogy megszületik az első baba, és akár még a szoptatás ideje alatt teherbe esnek a másodikkal.

A párodat meg nyugtasd meg azzal (ha van baba), hogy legalább viszonylag "gyorsan" "egy kalap alatt" letudjátok...

+

nem lesz köztük sok a korkülönbség... ami nagyon jó, az egész életüket tekintve előny lesz!


Azéert majd ird meg mi lett :)

Első válaszoló voltam !

2016. jan. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen,tervezzuk is,h nem olyan sokara jojjon a masodik,nem akarunk nagy korkulonbseget koztuk :) de o meg varna egy fel evet. Az tuti,h nem kell magyarazkodnom neki,ha jonni szeretne a masik,tegnap mar neveket is neztunk :D hat kivancsi leszek :) nem erzem,h meg akarna jonni,de valahogy belul nem sok remenyt fuzok hozza,h megint pocakos leszek :(
2016. jan. 26. 14:56
 5/8 anonim ***** válasza:

persze értem amit mondasz !

Én nagyon szurkolok hogy úgy alakuljon ahogy szeretnétek.

Mi is rajta vagyunk a baba gyártáson a párommal... ez idáig sikertelenül ... (nekünk első baba lenne)

de nem adjuk fel... jön majd amikor jönni akar!

Igyekszünk az " engedd el és megkapod " elven gondolkodni / létezni !


Remélem, hamarosan mi is megérhetjük ezt a csodát.:)

Neked gratulálok az egy éves Picurihoz. AZéert majd írd meg ha esetleg történik valami változás :)

Amúgy kisfiút vagy kislányt szeretnétek ?

Milyen neveken gondolkodtok ? Van már elképzelés ???

2016. jan. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor drukkolok,h osszejojjon nektek az aprosag! :) az a helyzet,h kislanyt szeretnenk megint mind a ketten,de erdekes modon fiu nevbol van ketto is,ami tervbe van,lanynavet alig akartunk talalni :) jelenleg a kislanyunk neve Anina igy hasonlo "egyedi" nevet szeretnenk :) ha fiu lesz akkor az Eliot az eselyesebb,de tervbe van a Jeromos is... Lanynevbe az egyetlen ami mind a kettonknek eddig elfogadhato az Aisah :) aztan majd meglatjuk mi lesz,ha lesz :D az elobb egyebkent rohantam wc-re feve lepillantva,h most tuti,de nincs semmi eddig :) bizom benne,h nem is lesz :)
2016. jan. 26. 15:37
 7/8 A kérdező kommentje:
Remelem te is irni fogsz,ha osszejott...!! Meg ha itt kommentbe nem is,de legalabb privatban :) nagyon drukkolok nektek :) egyebkent mennyi idosek vagytok?
2016. jan. 26. 15:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Szép nevek!

Én 28 vagyok, párom 37. Páromnak már van egy 14 éves fia . és hát körülbelül egy éve nem védekezünk, vagyis csak immel - ámmal .

Viszont sajnos a párommal, mivel kint dolgozik, egy hónapban 2szer tud hazajönni (és még kb. egy évig igy lesz sajnos), így nyilván az alkalmak is lecsökkennek. De úgy vagyunk vele, ha jön azt nagyon várjuk ... Igyekszünk nem rágörcsölni... bár én azért már akarnám :)))

szép neveket találtatok: Az Aisah Nagyon szép. egyedi , a tesóm kislánya is Aisah.:)


Én is lány párti vagyok. Ha egyszer lányunk lesz akkor Olívia Hanna lesz (legalábbis eddig ez tetszik a legjobban), ha fiú akkor az apja után Zoltán szerintem. de a fiún nem is nagyon gondolkodtunk !

Inkább Hercegnő pártiak vagyunk !


Kiváncsi vagyok, hogy fog alakulni a ti történetetek ! :)))

2016. jan. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!