Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz után 5 nappal mitől...

Menzesz után 5 nappal mitől fájhat a petefészkem? Peteérésem nem lesz.

Figyelt kérdés
Bal oldalon, ahol nincs petevezető, fáj a petefészkem, nem vészes, de épp annyira fáj, hogy zavarjon... Jövő héten megyek csak orvoshoz, valakinek van tippe, mitől fájhat?
2016. jan. 26. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Na várj, ez most nem tiszta... csak a petevezetéket távolították el, vagy petefészkestül az egészet? Mert ha csak a petevezetéket, attól még van peteérés (sőt, a dokim szerint még minimális esélye van a teherbeesésnek is, akár petevezeték nélkül is).
2016. jan. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak a petevezetéket távolították el, petefészkem még megvan, de full negatív az ovulációs teszt, és amúgyis óraműpontossággal a 14. napon van peteérésem mindig, így kizárt, hogy emiatt fájna. Elég zavaró, hogy néha beszúr, fáj, félek, valami gond lesz vele :(
2016. jan. 26. 20:44
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként a dokid ezt mindkét petevezeték hiányára értette, vagy csak az egyikére? Mert így picit fura, hogy valaki petevezeték nélkül essen teherbe... :D most ezt ugye nem rám értem, mert nekem egy még van, csak kíváncsi vagyok, hogy is van ez :D
2016. jan. 26. 20:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is az egyik petevezetékem távolították el, de attól még van ovulációm minden ciklusban. És a dokim határozottan állította, hogy azon az oldalon is meg lehet termékenyülni, ahol nincs petevezeték, csak kicsi az esélye.

Csodálkoztam, de ha belegondolsz, a művi meddővé tétel, amikor mindkét petevezetéket átvágják, nem 100%-os védekezési módszer, 0,1% a Pearl-indexe (ugyanannyi, mint a hormonális fogamzásgátlónak). Tehát az elvi esély megvan.

2016. jan. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként én most egy petevezetékkel estem teherbe, nem tervezetten... korábban tervezetten csak nagy nehezen sikerült.
2016. jan. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy petevezeték nélkül is van peteéés azon az oldalon, de az, hogy így eljut a méhbe a pete azt én erősen kétlem. Csak fura, hogy negatív az ovuteszt, de fáj a petefészkem, szóval nen tüszőrepedés miatt valószínűleg, csak tudnám, mitől..
2016. jan. 27. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!