Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is mindenhol terhességről,...

Ti is mindenhol terhességről, babákról szóló reklámot láttok?

Figyelt kérdés
Egy ideje próbálkozunk babával, eddig nem jött össze, de mindenhol ilyen reklámokkal, témákkal futok össze akaratlanul. Most már eljutottam oda, hogy nem zavar, hanem röhögök rajta, mert már nevetséges, mintha az orrom alá akarná dörgölni az élet. :) Ti hogy vagytok ezzel? :D
2016. jan. 27. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Ami érdekel, azt veszed észre.


Engem most a fogak, mindenhol azt nézem, egyfolytában úgy érzem, mindenhol fogkrém-reklám van...

2016. jan. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem az élet dörgöli az orrod alá :) Így van ez kitalálva, figyelik (nem emberek, szerver), hogy mire keresel rá, mire kattintasz rá, és ahhoz kapcsolódóból kapsz egyre többet. Régen állandóan fogyókúrás dolgok jöttek be nekem, aztán ágyneműk, bútorok, mostmár csak és kizárólag babacuccok, ruhák, babakocsik. Régen egy ilyen oldal se jelent meg.
2016. jan. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gondolom mert fogproblémád van. Igen, ez a téma érdekel, így hamarabb felkelti az érdeklődésem akaratlanul is :D
2016. jan. 27. 10:39
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem csak internetre gondolok, tv, újságok.
2016. jan. 27. 10:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem, csak te azt veszed észre.

Én pl a "testvérben az erő" kampányon vagyok kibukva, nagyon felidegesít. (1 gyerekünk van, 3 éves, szóval aktuális lenne a testvértéma, de tudatosan nem lesz).

Így én már plakáton, tv-ben rádóban is találkozom vele rendszeresen.

Akikkel megbeszélem a felháborodásom, sokszor azt mondják, még nem találkoztak ezzel a reklámmal. Mert őket nem érdekli, és lehet hogy ugyan látták, de nem maradt meg bennük.


Szóval nem az orrod alá akarják dörgölni, csak azt veszed észre, mert most abban az élethelyzetben vagy, hogy ez foglalkoztat. Úgyhogy nem is olyan "akaratlanul futsz össze" vele, hanem tudat alatt igenis akarattal.

2016. jan. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ó, ne is mondd.

Jó pár hónapja próbálkoztunk sikertelenül, le voltam lombozódva, erre sorra jöttek a kisgyerekes ismerősök párás szemmel mesélni, hogy milyen csodálatos dolog szülőnek lenni, és milyen aranyosságot csinált a gyerekük, és nekünk mikor lesz végre?...

A tévében a tisztességes Aszpirin-reklámok helyett mintha csupa pelenka- meg terhesvitamin-reklámot nyomtak volna. Volt, hogy a hatodiknál felhördültem, elmartam a páromtól a távirányítót, átkapcsoltam a Discoveryre, ott meg cuki kisoroszlánokat nevelgetett az anyjuk... Ááááá!

2016. jan. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egy időben nagyon sok Seat autót láttam, mert nagyon megtetszettek, most meg mindenhol a kutyákat látom, mert az a kedvenc állatom.
2016. okt. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!