Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek miért van ez?...

Szerintetek miért van ez? Többi lent

Figyelt kérdés
A párommal lassan fél éve próbálkozunk a babával sikertelenül.Mostanában ha valami szeretnék neki mondani a teherbeeséssel kapcsolatban,akkor úgy érzem nem igazán érdekli már a dolog, pedig eleinte mindig ő hozta fel a témát, ő akart mindennek utána nézni,keresgélni a neten, stb. Jobban foglalkoztatta szinte,mint engem.Mitől lehet ez a hirtelen változás szerintetek?Egyáltalán nincs kedve erről beszélni..Miért?

2016. jan. 27. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
A férfiak máshogy élik meg ezeket.Én úgy veszem észre páromon hogy nem túl beszédes pedig terhes vagyok mar.Lehet kicsit csalódott vagy csak szimplàn nem akar most erről beszélni.Ne erőltesd kicsit hagyd ezzel.Ne görcsöljetek.Én fiatal egészséges (normal ciklus,normal cikor,pajzsmirigy stb) vagyok es fél év után jött össze a baba.
2016. jan. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy saját kudarcnak éli meg. Azért egy férfi nagyon hiú arra, hogy nemzőképes e.
2016. jan. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, gratulálok a babához :) És köszönöm a választ :)
2016. jan. 27. 13:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy arra számított, hogy hamar összejön, és most csalódott, a saját kudarcának tekinti, fél, hogy terméketlen és ezt hárítja.
2016. jan. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2-es, pár éve volt kivizsgáláson,minden rendben volt elvileg
2016. jan. 27. 13:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!