Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus 18. napján volt...

A ciklus 18. napján volt pozitiv ovu tesztem. Mikor tesztelhetek?

Figyelt kérdés
Aznap este voltunk egyutt. Mar 6 honapja probalkozunk. Eddig mindig neztem ovu teszttel, Es mindig a 14. napon volt pozitiv. Ebben a honapban valamiert 4 nappal kesobb! Ilyenkor mikor lehet eloszor pozitiv a terhességi teszt?
2016. jan. 28. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
A menstruáció napjáig teljesen felesleges tesztelni.
2016. jan. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elvileg várd ki a kérdéses aktus után a 14 napot, de jól mondja az előző, általában ki kell várni a nemvárt időpontját. Viszont mivel most négy napot tolódott a tüszőrepedés, valószínűleg négy nappal lesz hosszabb a ciklusod, tehát így számolj!
2016. jan. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ugy ertettem a kerdest, hogy mivel 4 nappal kesobb volt az ovum, akkor felesleges a nemvart napjan, Es inkabb ra 4 napra nézzem, vagy lehet a nemvárt napján is mutatná?
2016. jan. 28. 12:08
 4/6 anonim ***** válasza:
A honapban nekem is a 18. napon volt ovum elvileg a teszt alapja. En ugy tervezem, hogy 4 nappal kesobb tesztelnek leghamarabb, mint a nemvart. Drukkolok!
2016. jan. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2016. jan. 28. 19:08
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi az adott hónapban csak a 18.napon voltunk együtt, nem számolgattunk csak aznap beszéltük meg hogy jöhet a tesó. A 34.napon teszteltem, rendszertelen volt még a menzeszem a szoptatás miatt de az utolsó kettő 35-36 napos volt. Kimutatta a 34.napon a dm-ben vettem olyat ami 7 nappal korábban kimutatja. Nem tudom hogy ez miatt làtszódott -e a teszten. Mánap voltam uh-n még csak felritkulàs volt látható.
2016. jan. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!