Lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Együtt voltunk a barátommal decemberbe pont a pé-mkor most ebbe a hónapba felmentem orvoshoz, azt mondta mennyek vissza kéthét múlva de csak úgy ha teszteltem, csütörtöki nap volt ez, aztán pénteken picit véreztem meg szombaton is, vasárnapra elmúlt aztán hétfőn barnázgattam egy picikét. Most csináltam egy tesztet, amikor szivta fel magát kijött a második csík is halványan aztán eltűnt. Lehetek terhes? Szeretnénk babát. furán is érzem magam kb két hete folyamatosan fáradt vagyok, rosszul vagyok szagoktól ami rám nem volt jellemzö.

2016. jan. 28. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Csinálj egy másik tesztet is.Nem írtad,hogy decemberben mikor volt pé-d,mikor kéne illetve nem kéne megjönnie.

*menjek

2016. jan. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csinálj másik tesztet.
2016. jan. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsi kapkodva írtam, decemember 1-jén volt pé-m akkor is együtt voltunk illetve, december 25-én volt pé-m szint úgy együtt voltunk, És január 7-én kellett volna megjönnie, utána mentem orvoshoz és azon a héten volt ez a vérzéses mizéria is.
2016. jan. 28. 14:08
 4/7 anonim ***** válasza:
/es azota nem teszteltel tobbet ?
2016. jan. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ma teszteltem delutan, reggel akarok tesztelni megegyet az elso vizeletembol. Remelem ossze jott :)
2016. jan. 28. 17:35
 6/7 anonim ***** válasza:
es milyen lett a teszt ?
2016. jan. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Látszott hogy ket csikos de nem sokaig :(
2016. jan. 28. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!