Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől páfrányos az ovumikroszk...

Mitől páfrányos az ovumikroszkópom mensi előtti napokban?

Figyelt kérdés

Már 2x csináltam tesztet és totál páfrányos. Vagyis először sűrűn átszőtte, következő nap meg inkább csak a szélén, de szerintem akkor kevesebb nyál jutott a közepére és azért. Lényeg, hogy mensi előtt ugye már nem lehetne peteérésem, de akkor meg mi ez. Régebben olvastam, hogy terhességet vagy peteérést mutat páfrányosan. Ráírtam a gyártóra (MaybeBaby), azt írták, terhességet csak vizeletből lehet kimutatni. Hát ezt sem így tudtam.. Most mi az igazság?

Betartottam, hogy használat előtt még vizet sem iszom, szóval a minta nem lehet "hibás". Gyógyszert se szedek, de akkor meg nem értem.. Remélem, rosszat nem jelent, mert szeretnénk már babát.



2016. jan. 29. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értek a páfrányos máfrányos mikroszkópos izékhez:) de tény,hogy menzi előtt az ovu tesztek is majdnem pozik,mert elkezd növekedni az LH újra.
2016. jan. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
aha! és mi az az LH? :D
2016. jan. 29. 11:59
 3/4 A kérdező kommentje:
visszavonom, megtaláltam. :)
2016. jan. 29. 12:19
 4/4 anonim ***** válasza:

:))

Egyébķént,gondolom ugyanúgy funkciónálhat "jóstesztként" is.

2016. jan. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!