Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan 2 éve vagyunk eggyütt és nyáron történt meg az első alkalommal.Mindig védekeztünk,kivéve 1-szer.Nagyon vigyázott és én sem éreztem semmit,azonban most mégis késik.25 kellett volna megjöjjön,azonban már 29,de semmi.Lehetséges,hogy terhes legyek?Mivel az nagyon nagy baj lenne,hiszen alig 16 és 17 évesek vagyunk.Azt is meg kell jegyezzem,hogy elég rendszertelen a ciklusom.Pl. a múlt hónapban 15 kellett volna,de csak 25 jött meg.Mi lehet?

2016. jan. 29. 13:56
 1/3 anonim válasza:
Mivel nem védekeztetek, ezért az esély ott van, igen. Viszont ha stresszelsz ezen, az is előhozhatja a késést. Vegyél egy nagy forró fürdőt, lazulj el. Ha jövő hétig semmi, akkor irány a gyógyszertár tesztért.
2016. jan. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az az egy alkalom mikor volt?

Még ne aggódj amúgy, várd ki a 10 napot, mint ahogy írtad a korábbi esetnél és aztán kezdj aggódni, tesztet venni meg egyebek.

42F

2016. jan. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha rendszertelen akkor szerintem még korai izgulni, hisz ez még belefér ennyi késés. Viszont ha egy hét múlva sem jön meg akkor menj dokihoz mert egyébként sem olyan jó ha kiszámíthatatlan a ciklusod, illetve már élsz nemi életet jó ha lát doki évente 1szer legalább.
2016. jan. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!