Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu/LH teszt kérdés? Megnéznét...

Ovu/LH teszt kérdés? Megnéznétek, hogy ez már pozitívnak számít?

Figyelt kérdés

Első próbálkozós hónapunk és szeretnék képet kapni nagyjából a ciklusomról, így megpróbálkoztam az ovu tesztekkel... Ma vagyok a 12. ciklusnapon. Tegnapig szépen erősödött a teszt csík is, ma viszont halványult... Megnéznétek a tesztjeimet? Ez azt jelenti, hogy a tegnapi már pozitívnak számít???? A mai van bal oldalon mellette jobbra pedig a többi szépen sorban visszafele... Ez most mit jelent? Lehet 11. ciklusnapon már peteérés? Szabályos 27 napos ciklusaim vannak...


[link]



2016. jan. 29. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
A pozitív LH teszt utáni nap szokott lenni a tüszőrepedés. Én a 11. napi tesztet-ha az a legerősebb, balról a második-pozitívnak mondanám, kb. egyforma a két csík, talán a kontrollcsík egy kicsit erősebb. Szerintem 12-13. nap lehet a tüszőrepedésed, és így végülis rá 14 napra, azaz a 27. napon jön a menstruációd meg. Azaz ma lehetsz leginkább termékeny, használjátok ki! :)
2016. jan. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Valahogy én is így gondoltam, de azt hittem mára még erősödni fog egy kicsit és meglepődtem, hogy halványult helyette... De akkor innentől ezt a 12., 13. napot észben tartom... :) Bár azt se bánnám, ha a következő hónapban már nem lenne mitszámolni... ;)
2016. jan. 29. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!