Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 pozi ovu teszt 1 hónapba?

2 pozi ovu teszt 1 hónapba?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel(01.28) csináltam egy terhességi tesztet ami iszonyat halvány volt.(a végén már azt hittem csak beképzelem de bnőm is látott vmi nagyon halványat) ma reggel(01.29) megint csináltam egy másik fajta kazettás gabrielt ami negativ lett. most este egy ovu tesztel is megprobálkoztam az pozi lett. de úgy h 19.-től 22.-ig ebbe a hónapba volt már peteérésem. hőmérőzök ami 19-22.ig volt magas. a mai pozi ovi miért van? előre is köszönöm
2016. jan. 29. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Az LH teszt (ovulációs teszt) lehet pozitív akkor is, ha terhes vagy, sőt pont nemrég olvastam, hogy szokták is un. jóstesztként használni a babára várók, mert gyakran pár nappal korábban kimutatható vele a terhesség, mint a (a HCG hormon kimutatásán alapuló) terhességi tesztekkel.


Ha érdekel, erről találsz információt a neten:


[link]

2016. jan. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvileg lehetséges két peteérés egy hónapban. Meg olyan is van, amikor egy sincs.
2016. jan. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Olvastam már az ovu tesztelős fajtáról is hogy állítólag kimutatja. de még fél évvel ezelőtt a nőgyógyász azt mondta hogy nagy valószínűséggel PCO s vagyok és nincs peteérésem. azóta bejártam már +2 dokit. inofolic italport iszok 5 hónapja. utobbi vizsgálatom tökéletes volt. hormonos vérvételeim is rendben. csak a tegnapi "kamu" pozi tesztem nem nyugszik a fejemben. nem élem bele magam mert "jön ha jönni akar" elven vagyunk.
2016. jan. 29. 18:55
 4/5 mandiga ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Nekem ebben a hónapban 3-szor volt pozi az ovutesztem. Valószinű nem volt peteérésem, vagy a jó ég tudja, mindenesetre már nagyon sokat késik, ma tartok a 47. napomon. Görbét esetleg vezetsz? Ha igen, akkor feltennéd?
2016. jan. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem repedt meg a tüsző es próbálkozik a szervezeted.
2016. jan. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!