Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csütörtökön volt missed ab...

Kriszta81 kérdése:

Csütörtökön volt missed ab miatt műtétem. Normális, hogy másnap és azóta sincs semmi vérzésem? Volt így valaki?

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztosan az, mert én is így jártam, és ugyanígy csodálkoztam mint te. Én is azt hittem, hogy azért vérzek majd egy pár napot. De nekem úgy 5 nap múlva egész napos görcseim lettek vérzés nélkül. Kaptam valami gyulladáscsökkentőt, de szerintem a dokim sem tudta mi bajom van. Az ágyból nem bírtam felkelni. Remélem neked semmi kellemetlenséged nem lesz. Sajnálom a babádat, a következő majd biztosan egészséges lesz. Az enyém 9 hetes volt.
2010. márc. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem is a missed ab után nem volt vérzésem, és csak a következő jött meg rendesen.
2010. márc. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

utolso vagyok - nekem később nem voltak görcseim meg semmi. az enyém 8hetesen halt el :(

azota a másodikat várom - vagy egy kisfiam, és jön a kistesó :)

fel a fejjel a következő egészséges lessz :)

2010. márc. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Délelőtt megműtöttek és éjjel már nem véreztem. De aztán még egy hétig fájdogált a hasam és naponta volt picike barna folyásom. Azóta minden mint azelőtt.
2010. márc. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálam is így volt!De először is nagyon sajnálom!

Engem délben műtöttek este már semmi nem volt és másnap sem!Szó szerint semmi! 4-5 nappal a műtét után robogtam a dokihoz,hogy nincs semmi tisztulásom,megnézett uh-val és minden okés volt! 1 héttel a műtét után 2-3 nap barnáztam,de nagyon keveset,még ez is belefér!

Szóval nem kell aggódni,az rosszabb ha ömlik meg ilyenek!Ne aggódj amíg nincs lázad és görcseid!

A missed után 35 napra jött meg nekem ,így kitartást addig is!

Gyógyulj meg mihamarabb!

2010. márc. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja lemaradt,hogy 9 hetes babás voltam! :(
2010. márc. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem is volt missed abom és 3 nap múlva kezdtem el kö keményen vérezni! ha majd vérzel figyeld hogy nehogy darabos legyen mert ha az akkor irány a doki mert nem sikerült a mütét!
2010. márc. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és az együttérző szavakat is. 2 hét múlva kell visszamennem kontrollra, remélem minden rendben lesz.

Én 9,5 hetes voltam mikor megtudtam, hogy nem él a baba. Ahogy megtudtam az sem volt semmi. Vérezgettem picit, mire azonnal bementünk a kórházba. Ott az orvos megvizsgált és közölte, hogy ez csak maszatolgatás, nincs itt semmi probléma, biztosan a hidegfront miatt van. Kérésem ellenére sem csinált UH-ot. Tanácsolta, hogy igyak sokat, ne szexeljek, pihenjek, meg szedjek Magne B6-ot. Ettől persze, hogy nem nyugodtam meg, kerestem gyorsan egy magánrendelést ott csináltattam UH-ot és kiderült, hogy már 1-2 hete nem él a baba. Ez a doki adott papírt és így kerültem be a kórházba a műtétre... Nagyon nehéz feldolgozni, mondjuk még nagyon friss is a dolog.

Még egy kérdésem lenne: Nektek mennyi várakozási időt javasolt a doki az újabb teherbeeséssel?

2010. márc. 29. 12:16
 9/10 anonim ***** válasza:

szia. nekem fél év várakozást javasolt a doki missed ab után - irtam már ide választ de nemtudom h hányorás volta, az enyém ment el 8hetesen.


de fél év mulva nállam már nem volt értelme probálkozni - megromlott a házasságunk. majd az uj párommal probálkoztunk csak 2év mulva. :) sikeresen :)


sok sikert majdan nektek is a köv babához.

2010. márc. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki, hogy a következő vérzésig semmi szex és három hónapig nem szabad babaügyben próbálkozni, de hogy addig is szedjem a terhesvitamint.
2010. márc. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!