Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki tud segíteni?

Livikee666 kérdése:

Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Több mint 2 hete múlt el a menzeszem, 3 napra rá a párommal együtt voltunk,megszakításos módszert alkalmaztuk, rá 1 hét múlva érzékeny lett a mellbimbóm, és kicsit meg is van duzzadva, közbe görcsölgettem mintha megjött volna és ezért sem értettem mert nem olyan rég múlt el.. fáradékony vagyok, hangulatingadozásaim vannak, bár eddig is voltak de nem ilyen sűrűn. Összevagyok zavarodva. Mitől lehet? Ugye nem vagyok terhes? Segítsetek a válaszaitokkal kérlek! :(

2016. jan. 30. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Előváladékban is találhatóak spermiumok. Bár az,hogy ettől teherbe eshet valaki, kicsi az esélye. És 3.napra rá nem hiszem,hogy termékeny lennél.. De ha ennyire parázol,csinálj tesztet,és ,megnyugszol.
2016. jan. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy csak beképzeled,időjárás változás,bármi lehet... vagy peteérést éreztél (görcsölgetésnél) de 1 hét alatt nem termelődik annyi hcg,hogy azért fájjon a melled! Vagy már a következő menzeszt érzed! Velem is szokott olyan lenni,hogy menzesz előtt 2-3 héttel már ilyeneket produkálok. De akkor végig,napról napra erősebben.


Ugyan létezik,hogy menstruáció után van rögtön a peteérés,de ez a ritkábbik verzió. És igen,megfoganhatna megszakítással is a baba! De ez is ritka!


Várd meg a következő menzeszt,ha nem jön meg akkor csinálj egy tesztet!

2016. jan. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, ebben lehet hogy igazad van. Azért is ijedtem meg mert nekem menzesz előtt nincs görcs, se mellfájdalom. De majd kiderül persze. Köszönöm a választ. :)
2016. jan. 30. 13:11
 4/4 anonim ***** válasza:

A görcsölgetés simán lehetett a beágyazódás, a többi amit leírtál, mind terhességi tünet is lehet.

Ha késik, akkor így jártál. Addig várj türelemmel, mást úgyse tehetsz.

2016. jan. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!