Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Államilag támogatott meddöségi...

Államilag támogatott meddöségi központ? Help!

Figyelt kérdés
Szóval a párommal 2 éve vagyunk együtt, szeretnénk babát egy éve próbálkozunk, nem jön össze, vagy is összejött egy de elment a 6 héten. Azóta semmi, érdeklődnék,hogy a meddőségi központok menete milyen illetve miért kell fizetni és miért nem egy államilag támogatottban, és egy jó központot tudtok ajálani? Illetve személyes tapasztalatokat írnátok? Köszönöm válaszotok.

2016. jan. 31. 01:36
 1/5 anonim ***** válasza:
27%

Itt a klinikán van az egyik legjobb.

Bizonyos vizsgálatokért kell fizetni, másokért nem. Gyógyszerek drágák.


Ja, hogy nem írtam várost?

Te sem, eszes!

2016. jan. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem kell bunkónak lenni.:) Budapesten keresünk klinikát.
2016. jan. 31. 12:46
 3/5 anonim válasza:
Mi is hasonló helyzetben vagyunk :( Egy éve próbálkozunk , nekem is volt egy vetélésem. Mi először el szeretnénk menni egy teljes körű vérvizsgálatra onnan azért sok mindent meg lehet tudni. De azt mondja több nőgyógyász is ha már teherbe tudsz esni az jó esély.Akkor nagyobb a baj ha egy év alatt nem sikerül. A méhpempőt nagyon ajánlom neked én is azt szedem+ FOLSAV, a ciklusomat szépen rendbe rakta és rengeteg vitamin van benne. Szóval fel a fejjel :) írja ezt egy sorstárs :)
2016. jan. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtál, volt egy terhességem de elvetéltem aztán összejött még egy az is elment egyik sem ágyazodott be rendesen, ezért szeretnénk elmenni mert azért ott többet tudnak segíteni, szeretnénk babát nagyon, és nem szeretnénk több vetélést ezért kutakodom ezek után.
2016. jan. 31. 18:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel ilyen központ, ha valaki tud Budapesten jót, kérem írja be!
2016. ápr. 2. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!