Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőmérsékleti görbe értelmezésé...

Kittycica1987 kérdése:

Hőmérsékleti görbe értelmezésében segíteni valaki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Megnéztem jó pár hőmérsékleti görbét. Azt tapasztaltam, hogy pé után 8-10 nappal.leesik kicsit a hő aztán két napon keresztül egyre magasabb. Amit észrevettem még hogy a terhesség esetén látott görbék a 10-12 nap után sem csökkentek míg a nem terhesek a 2 nap emelkedés után elkezdtek csökkeni. Szerintetek ez valóban így van? Nekem a 8. Napon 2 tizedet leesett majd ma a 10. Napon ismét 36.9 vokt. Ha holnapra sem esik le a 11. napra akkor reménykedhetek?

2016. jan. 31. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát nincs 2 egyforma görbe. Ahogy van olyan nő, akinek csak akkor esik le a hője, amikor már megjött.

De persze simán van remény ha rendesen megemelkedett a hőd. :) Csak sajna ebből jósolni nem lehet.

2016. jan. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát nagyon remélem. Holnap már pé utáni 11. Nap lesz. A ciklusaim 27-28 naposak, úgyhogy csak 2-3 nap és kiderül. Sajnos ma reggel még negatív volt a teszt. Mikor teszteljek újra? És melyik vált be nektek?
2016. jan. 31. 21:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 12. dpon lett nagyon halvány facelle teszttel. 2-3 naponta érdemes tesztelni mert 2 naponta duplázódik a HCG terhesség esetén.
2016. jan. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem meg 2 napot varhatsz a teszttel, de ha a nemvart napjat is megvarod az sem baj. Legutobbi terhessegemnel en sem birtam ki, teszteltem hamar (negy nappal a nem vart elott) es halvany pozitiv lett, de csak annyit ertem el vele, hogy meg turelmetlenebbul vartam, hogy valoban ne jojjon meg es hogy ujra tesztelhessek es eros legyen a masodik csik.


Amit irsz az nem feltetlenul igaz.

Nekem pl nem esik sehova a hom peteeres utan, hanem szepen felmegy 2, max 3 reszletben 37-37,1-re es ott is marad a mensi napjaig, aznap reggelre esik vissza,de olyan is van, hogy a mensi 2. napjan megy csak le.

Pl ez az egyik ilyen gorbem:

[link]


Siman kinezhetne terhesgorbenek is, pedig nem az, nem is voltunk egyutt vedekezes nelkul, de pl amikor a masodik gyerekem fogant, akkor meg peteeres utan majd egy hetig csak 36,7-36,8-on volt es utana ment fel 37 kornyekere, trifazisos lett.

De akkor sem biztam a gorbemben, csak a pozitiv tesztben, mert nem sokksl volt masabb a nem babashoz kepest.

2016. jan. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát nagyon remélem. Holnap már pé utáni 11. Nap lesz. A ciklusaim 27-28 naposak, úgyhogy csak 2-3 nap és kiderül. Sajnos ma reggel még negatív volt a teszt. Mikor teszteljek újra? És melyik vált be nektek?
2016. jan. 31. 22:03
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocsi nem tudom miért ment el mégegyszer:-( ,
2016. jan. 31. 22:04
 7/8 A kérdező kommentje:
Tényleg olyan a görbéd ;-) hát akkor a hőmmel sem vagyok előrébb :-( ma egy romamed vagy hasonló tesztet lőttem el de sajna egyértelmű negatív. Te melyiket ajánlod eaetleg?
2016. jan. 31. 22:08
 8/8 anonim ***** válasza:

En harmat probaltam a mensi elott, azt hiszem hogy 10 vagy 11. dponvolt.

Reggel az (elvileg) 10-es one step teljesen negativ volt, egy masik ebay-es nevtelent is elhasznaltam, 25-os volt es azon mintha latszott volna valami. De meg halvsnynak sem mondanam, a ferjem nem is latta.

De annyira felporogtem, hogy vettem clearblue-t (nem digitalisat, hanem azt, amin a plusz jel jon ki) es delutani pisibol is halvany pozitiv lett.

A nem vart napjan a parja pedig eros pozitiv volt, ugyanakkor a one step alig halvany.

Szoval en ezt a fajta clearblue-t ajanlom, legkozelebb nem is igen fogok masikkal probalkozni.

2016. jan. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!