Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Januarban tobbszor is barnazta...

Januarban tobbszor is barnaztam, kesett is a mensim, majd 28 an megjott, de azota is hol folyik hol nem, nem olyan eros, mind szokott lenni, de ezelott 1 hete teszteltem negativat . Elofordulhat hogy esetleg baba van a dologban, verzes ellenere is?

Figyelt kérdés
sajnos szomoru vagyok hogy nem jon a baba , es van egy ismerosom akinek babaja es a csalad azt mondja le kell venni a mintat, de mind vehetem , ha nem jon ossze :(

2016. febr. 1. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Az utolso mondatod nem ertem, de erdemes lenne a barnazaa miatt a menzeszed megjovetele utan 3 es 21 nappal hormonsort nezetni es azzal endokrinologushoz menni.
2016. febr. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
voltam mar endonal es 3.napon csinalt vizsgalatot , de nem adott semi gyogyszert , azt mondta figyeljem a ciklusom , es marciusban menjek vissza , csinaljuk meg ujra !
2016. febr. 1. 17:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor tedd ezt.:)
2016. febr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a prolaktinom volt nagyonn par ertekkel , es a chol szint kicsi volt ... ez volt novemberben ! es kivancsi vagyok mi lesz ha viszamegyek
2016. febr. 1. 18:17
 5/5 A kérdező kommentje:
meg mindig ugyanugy van :(
2016. febr. 17. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!