Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 hetes terhes elmúltam,...

4 hetes terhes elmúltam, normális hogy nincs étvágyam? Setöbb se kevesebb? és hogy reggelente úgy érzem mintha égne a gyomrom?

Figyelt kérdés
Semmi tünetem nincs. Mégse lehetek terhes? aug 17. volt meg utoljára 28 napos ciklusaim vannak és még mindig nem jött meg. kedden volt egy pozitív tesztem is.
2008. szept. 18. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, én az első időszakban még fogytam is jó pár kilót.Ahogy előrehaladsz a terhességed folyamán, és eltelik ez a kezdeti időszak meg fog jönni az étvágyat.Én például végig a gyomorsavammal küzdöttem.
2008. szept. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem kérdés, hogy terhes vagy. Nem kell agyonzabálni magadat. Ha nem esik jól a kaja, vagy nem kell, akkor sincs semmi baj, de az viszont jobb lenne, ha csak pár falatot ennél és akkor ettél is meg nem is. :)

Valami gyümölcs (alma darabok, vagy kivi, vagy szőlő) vagy egy joghurt... is megteszi.

2008. szept. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát nem örülnék ha fogynék mert össz vagyok 48 kilo vasággyal együtt.
2008. szept. 18. 11:51
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Reggel az ágyból való felkelés előtt egyél háztartási kekszet vagy vmi sós rágcsálni való.A Renni is jó gyomorégés ellen.Én az 1. trimeszterben csak a zöldséget és gyümölcsöt tudtam megenni.
2008. szept. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!