Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 hetes terhes vagyok egyelőre...

7 hetes terhes vagyok egyelőre minden rendben szerencsére . V DE! Végképp nem kívánom a szexet most. Ez normális?

Figyelt kérdés

az orvosi leleten ez áll. 7 hét 2 napos. Egy élő embrió látható. 12 mm-es. Szívhang rendben.

Javasolt. Terhes gondozó!


Megnyugtatott hogy ott minden okés, csak néha vérezgettem. Kaptam Duphastont azt szedem most rá.


Viszont egyáltalán nem kívánom a szexet, a páromat ez látom, hogy lehangolja, mert néha engedem neki, de akkor se élvezem egyáltalán. Jelenleg azt érzem kibírnám akár 2 hétig is az aktusok nélkül magamtól eszembe se jut kezdeményezni. Maximum ha a párom kéri és mikor nincs émelygésem vagy hányingerem akkor engedem neki, de mnint írtam semmit se élvezek benne most. Kb 1 hete van az, hogy végképp nem élvezem, sőt olykor fáj is kicsit. Szerintetek ez elfog múlni? Meddig tart ez a terhesség alatt? Múltkor kirpbóáltam másképp "segíteni" rajta de majdnem elhánytam magam mikor a számba ment ki kellett rohannom a fürdőbe.



2016. febr. 4. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Mi nem voltunk együtt azóta, hogy kiderül babát várok, volt már egy vetélésem az barnázással kezdődött, akkor sem voltunk együtt. Most elvileg 9 hetes vagyok, de nem merek kockáztatni, inkább kivárom a 12. hetet, nehogy baj legyen. Amúgy én sem kívántan az elmúlt 2 hétben, az elején kívántam nagyon, és talán mostanában jön vissza, de ki kell bírnom, nem akarom ezt a babát is elveszteni. Ha nem kívánod ne csináljátok, segíts a párodon úgy, hogy ne a szádba, és akkor nem kell hánynod. Ennyit ő is megtehet, hogy most nem csak magára gondol.
2016. febr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ. hát a párom minden nap akarja de én egyáltalán nem kívánom mint írtam. ha meg nem hagyom akkor látom rosszul esik neki és kínlódik mert kíván engem. dehát nem tudok mit tenni bárhogy izgat nem megy :/ nem tudom mikor múlik ez el az elején én is kívántam épp 1 hete semmi csak fáradt vagyok, émelygek sokat és hányingeres rosszulléteim vannak hogy azonnal kijön minden. a meleg spermától meg egyenesen felfordul a gyomrom de maga a látványától is :/
2016. febr. 4. 11:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sokat kell erről beszélgetnetek! elmondod neki az érzéseidet, hogy attól még szereted, csak a hormonok, és azért foglalkozol vele, sokat összebújtok, sokat mentek programra, csókolóztok.


Egyébként evés közben jön meg az étvágy!:) Én 34 hetes vagyok, ugyanúgy kívánom végig, mint előtte, de ma már "csak" 2 naponta van köztünk aktus, mert ha estére hagyjuk (mindketten dolgozunk), a magzat annyira rúgja a hólyagomat, a méhem úgy feszül, hogy egyszerűen nem megy, pedig akarnám. Egyszerűen elfáradok a munkámban idegileg és testileg is.:/ De attól még nem hagyjuk, hogy a 2 napból 3, majd 4 nap kihagyás legyen! De persze erőltetni sem kell! Ne érts félre!


Rengeteget beszéltünk erről a férjemmel, és tudattam vele, hogy ez nem az én hibám és nem is az övé.:)

2016. febr. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%

Én is hasonlóan voltam, főleg, hogy volt két korai vetélésem, és emiatt is féltem kicsit, hiába problémamentes a mostani terhességem. Az orális szexnek a gondolatától is felfordult a gyomrom. Ha rávettem magam a szexre, akkor utána fájdalmas keményedéseim voltak.

Nálam az oldotta meg, hogy aktus előtt fél-egy órával bevettem magnéziumot, így a fájdalmak teljesen megszűntek. És egy kicsit "hergeltem" magam, sokat gondoltam a szexre, tudatosítottam magamban, hogy igenis kívánom. Egy hét alatt visszatért a libidóm. :)

2016. febr. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!