Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Clostilbegyt tabletta segít...

A Clostilbegyt tabletta segít az alacsony progeszteron szinten? (A 14. napon tüszőrepesztő injekciót is kapok)

Figyelt kérdés
Van akinek csak ezt írta fel erre az orvos?
2010. márc. 29. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ezt akár én is kérdezhettem volna. Ugyanígy megy az én ciklusom is mint neked sőt én már egyen tul is vagyok, mert nem sikerült így sem.
2010. márc. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem is ez volt, Clostit kaptam meg tüszőrepesztőt. Kilenc hónapos kislányoma másik szobában szuszog :)
2010. márc. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek a választ!

Kedves első! Sajnos nekem is volt már ezek mellett több sikertelen hónapom, épp ezért lett "gyanús", hogy a bizonyítottan alacsony progeszteron szintemnek elég-e a closti. Nálad is ez volt a gond?


Kedves második! Gratulálok a babádhoz! Te miért kaptad a clostit? És hanyadik hónapban sikerült?

2010. márc. 31. 13:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugy emlékszem nekem is ez a hormon surolta a türés határt. A tüszőrepesztő szurival kapcsolatban én is tettem már fel kérdést, lehet találkoztál is vele. Nekem még attol sem reped meg a tüsző, nem tudom most mi lesz a következő lépés. Neked szurkolok!
2010. márc. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kevés volt a progeszteronom. Peteérésem volt, de a beágyazódáshoz nem volt elég. A harmadik hónapban lettem terhes!
2010. márc. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hogyhogy még a szuritól se repedt meg? Nézték ulrahanggal?
2010. márc. 31. 14:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt tüszőrepesztő szurim, de nem használt sajna. Viszont csináltak egy átjárhatósági vizsgálatot, és az volt a gond. Viszont megmaradt két ampulla tüszőrepesztő szurim, ha kell,írj privit és megbeszéljük.
2010. márc. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Megint első. igen nézték uhán. Mikor meg kelett volna már repednie el kezdett sorvadni a pete. És nem tudom mitöl van ez. Az orvosom sem mondott semmit. De biztos ez is valamien hormon elégtelenség lehet. Nem találtam választ erre a problémára shol sem.
2010. márc. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!