Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 nap a nemvártig. Ki mit...

Dark Angel1987 kérdése:

2 nap a nemvártig. Ki mit gndol erről a tesztről? Hő fent van.

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2016. febr. 8. 08:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

a másodikon, harmadikon, látni lehet második csíkot, de nagyon halvány.


drukkolok 2 nap múlva, biztosabb eredményt kapsz :)

2016. febr. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Telefonról nem tudok ráközelíteni,így pedig nem is látszik a 2.csík :( De ha te látod és úgy gondolod,hogy közelít a pozihoz,akkor ne add fel és nem várt napján tesztelj még :)
2016. febr. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Érdekes. Walentin teszt egyébként. Most olvasom hogy egy rakás sz... Ez a teszt.

Azért remélem nem csap majd be..

2016. febr. 8. 09:20
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem 2x volt "álpozi" Walentin tesztem :(( Szurkolok
2016. febr. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Be lehet közeliteni teloról is, van egy ikon a kép alatt jobbra egy kis nyíl, és a telefonod galériájában nyitja meg.

Kérdező! Mikor jött ki ez a halvány csík? Nem akarlak elszomorítani, és reméljük nincs igazam, de ez a teszt száradáskor majdnem mindig két csíkos lesz(tapasztaltam) . :( És sajnos nem látom rózsaszínnek a csíkot.

2016. febr. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5.-ös,köszönöm ,sikerült ráközelíteni:) mindíg tanul az ember! Kérdező! Látom mostmár,de nekem is száradási csíknak tűnik :( Élőben milyen?
2016. febr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Időn belül jött ki es rózsaszínű volt. Reggel csináltam.egyből mutattam a paromnak mondta hogy látja ő is. Élőben sokkal erősebb amugy. Azért csináltam mert végig 36.8 volt a hom pe utan ma meg már 37. Gondoltam raprobalok.
2016. febr. 8. 10:54
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát ha időn belül jött ki, és élőben rózsaszín akkor van remény! De mindenképp másfajta tesztet csinálj!!! Barátnőmnek és nekem is elég jól látható második csík volt és egyikőnknél sem volt baba. :(
2016. febr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha másik tesztet csinálsz és negatív,ne kenődj el. Azzal a fajtával szokták folytatni a tesztelést,amivel elkezdték,de ha neked ez nem felel meg,akkor én azt javaslom,csak 2-3 nap múlva tesztelj újra másik fajtával,az már biztosat fog mutatni!
2016. febr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Természetesen ma reggel lőttem egy egy másik fajtát és negatív :(
2016. febr. 9. 08:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!