Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez jó vagy nem én...

Szerintetek ez jó vagy nem én nem értek hozzá. Most akkor ma holnap van peteérésem mert egyáltalán nem érzek semmit és nem is értek hozzá. Szerintetek?

Figyelt kérdés
[link]
2016. febr. 9. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Igazabol ez max holnap fog kiderulni, hogyha fel is megy a homersekleted (a maihoz kepest 4-5 tizedet elvileg, de mindenkepp a korabban mert fele).

Eddig ugy nez ki, hogy az lesz, de elore max tippelni lehet, utolag latszik.

2016. febr. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak mikor 5 éve szedtem clostyt akkor nagyon éreztem a peteérést most meg semmi...
2016. febr. 9. 10:39
 3/4 anonim ***** válasza:

A folyasod sem valtozott?


En annyiban szerencses vagyok, hogy egyertelmuen erzem, de par honapja homerozok es ovutesztet is hasznalok, de ez csak megerositette, amit eddig is tudtam.

Nekem az elso jel az, hogy a folyasom valtozik, tojasfeherje szeru lesz mar ovu elott kb 3 nappal es egyre tobb, ahogy kozeledik peteeres.

Alapban is ez az egyik legegyertelmubb jel, nagyon sok no ezen kivul max a megnovekedett libidot erzi, mast nem.

Ilyen sincs most nalad?

2016. febr. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs folyásom...ezért nem értem. :( vagy már a closti se használ nekem :(
2016. febr. 9. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!