Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 15-ik napján?

Ciklus 15-ik napján?

Figyelt kérdés

Ma voltam nőgyógyásznál, de nem derült ki, hogy volt-e már pé-m. (Görbe szerint igen.)

uterus: 52x68

endometrium: 5mm

j.ov: 23x32

b ov:19x35

Ha túl vagyok az ovun, akkor az 5mm-es méhnyálkahártya nem keves? Mert a dokim azt mondta, hogy meg van vele elégedve...


2016. febr. 11. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a doki ezt mondta, akkor mit írjon a gyk?
2016. febr. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Leginkább tapasztalatot... Már akinek van.....
2016. febr. 11. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Hát szerintem az egy kicsit kevés ha tényleg ovu után vagy. Viszont a jò hír az, hogy az még vastagodik a nem vártig. Viszont én azon agyalok, hogy lehetséges e az, hogy a doki nem látja a sárgatestet vagy összekeveri a tüszővel. Nem akarom elhinni, hogy ilyen lehetséges lenne. Én pozi ovu teszt után mentem 4 nappal és 14 mm-es tüszőt látott. Vajon mekkorára esik össze egy megrepedt tüsző? Ne haragudj, hogy így bele kérdeztem a kérdésedbe... Bocsánat
2016. febr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
En a 4-ik dpon mentem, de nem látott már tüszőt. Viszont sargatestet sem. Akkor lehet mégsem volt ovum, vagy nem jegyezte meg, hogy latja. Decemberben voltam utoljára uh-n, de akkor ciklus végén mentem, akkor egyértelműen latszodott a sargatest. Szerintem nem keverik össze :) Bár sosem lehet tudni.. Lehet, hogy a pozitív ovuteszted után nem repedt meg a tüsző, csak most fog ?
2016. febr. 12. 02:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!