Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tojásfehérjés nyák másnál is...

Tojásfehérjés nyák másnál is tart vagy 10 napig? Ciklusom 8. -18. napjáig ez van.

Figyelt kérdés
2016. febr. 11. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam a két ciklus között semmi nincs. Nincs folyásom. Orvosnál voltál már vele? Nekem nem tűnik normálisnak.
2016. febr. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem általában 1 v. 2 napig lehet megfigyelni. Kétszer volt olyan, hogy sok napig tartott, mindkétszer teherbe estem.
2016. febr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálam mind 2 gyermekemnél nem volt tojcsi nyákom.

8éve szültem a fiam.Holnap lesz 8 éves.De a mai napig nincs

tojcsis nyákom.Nem tudom miért.

2016. febr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem sincs soha...

7+5 hkm

2016. febr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam eddig normálatlannak. Igazából csak törlésnél veszem észre,a fehérneműmön nincs. A 18.ciklusnaptól kb elmúlik az összes és száraz vagyok. Az a fura,hogy pl az ovu tesztem nem volt pozitív,de nyákom van. Nem is értem.. Lehet h nincs is ovum. 4 hónapja orvos aztmondta van,de akkor még nem teszteltem,de a nyák ugyanígy ilyen sokáig tartott. Meg sem kérdeztem,h miért,nem tartottam fontosnak. De mostmár egyre több helyen olvasom,hogy peteérés jele a tojásfehérjés nyák,viszont nekem vagy 10 napig tart.
2016. febr. 11. 18:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem kb 3 nappal peteeres elott kezdodik, peteeresig egyre tobb van, utana meg ket napig keves. Tehat kb 5 nap osszesen, de peteereskor a legintenzivebb.

Nekem semmi bajom nincs, van peteeresem rendesen, mutatja az ovuteszt, homerseklet, uh-n is szepen latszott, amikor epp orvosnal voltam peteeres elott.

De a folyas az egyik legegyertelmubb jel nalam.

2016. febr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nálam is sokáig tart. Talán nem tíz nap de 6-8napig. Nekem az vele a gondom, hogy nem tudom mikor van ovulációm közben, össze-vissza vagyunk ilyenkor együtt, talán pont az nap nem jön össze mikor kellene, mert eddig még nem sikerült teherbe esnem. Az ovulációs tesztek pedig számomra nem egyértelműek, egyszer sötétebb aztán kivilágosodik, van, hogy nyálka közben is halvány, aztán megint erősebb lesz...
2016. febr. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!