Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki volt mar igy terhes?...

Valaki volt mar igy terhes? Tobbi lejebb.

Figyelt kérdés
Lehetek igy terhesen? A hasam gorcsol mar 5napja es tegnap kelett volna megjonnie es csinaltam ma egy x epil tesztet (negativ lett) es szerintem selejtes volt a teszt mert nem olyan volt mint eddig marmint most ilyen hegyesre volt vagva maskepp nem tudom leirni. A ciklusom nem rendszeres. parommal januar 28;30;31-en egyutt voltunk de nem vedekeztunk (nem ment el bennem) mult het szombat vasarnap tobbszor is voltunk egyutt. Kizarhato a terhesseg ha a teszt negativ? Vagy csinaljak egy masikat? Legyszi valaszoljatok! Szeretnenk babat. 19l
2016. febr. 11. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebből azt nem értem, hogy ha szeretnétek babát, akkor miért nem ment el benned? Vagy elírtad?
2016. febr. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi igen. Ugy akartam irni hogy nem lenne baj ha teherbe esnek
2016. febr. 11. 18:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor viszonylag kicsi az esély. Nem lehetetlen, de nem túl esélyes. Az esedékes mensi napján a legtöbb esetben már kimutatja a teszt a terhességet.
2016. febr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor igy biztosan kizarva a terhesseg ha ma nem mutatta ki?
2016. febr. 11. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!