Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lehetett peteérésem?...

Mikor lehetett peteérésem? Nem tudtam vezetni a görbém! És hát jó lenne egy kis segítség!

Figyelt kérdés

Vezetek görbét de sajnos kimaradt egy pár nap mert beteg volt a kisfiam így éjszakáztam és nem lett volna értelme mérni!A ciklus.hu szerint 15.-én(ma) van ovu!Ma már mértem a hőm 36.4 volt!Szombat,vasárnap és még ma is érzem a szurkálást,minden hó-ban érzem elégé szokott fájni.Tojás szerű folyásom is van azóta de ma bővebben van.Együtt szombat reggel voltunk.Tudom nehéz így megmondani de szerintetek mikor lehet ovum?Ma vagy előbb volt?Lehet egy pici esélye a bábának?Ma este már késő úgye?Ha gondoljátok azért felteszem a görbét de a mult havit is ha kell.

Ja és 4.-én volt meg és most átállt 3. hónapja 25 napra a ciklusom.Előtte 28 napos volt!És kösz ha segítettek!


2016. febr. 15. 11:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem érdemes ENNYIRE rágörcsölni... ha nem a megfelelő időpont, akkor nincs szex? Legyetek együtt, ha jólesik, a többit meg majd intézi a természet. Még ha most van ovud, akkor sem biztos, hogy abból összejön baba, lehet, hogy csak hónapok múlva. De a spontaneitást nem érdemes beáldozni a "gyerekcsinálás" érdekében, mert a párkapcsolat minőségére is figyelni kell azért...
2016. febr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!