Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 24-én kellett volna megjönnie,...

24-én kellett volna megjönnie, de még semmi. Csináltam két tesztet is, de mindkettő - lett. Eddig rendszeresen meg volt minden hónapban. Reménykedhetek abban, hogy terhes vagyok? A melleim fájnak, érzékenyek és álmosabb is vagyok egy pár napja.

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is majd el aludtam az elején, és nekem is negatív lett az első tesztem, akkor kb 3 hetes babás voltam, mert utána héten voltam uh-on akkor mondta a doki hogy olyan 4-5 hetes csak!Szerintem reménykedj,én is azt tettem, és most 30 hetes kismama vagyok!

Szorítok!

2010. márc. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia nekem is 3 napja kesik , tuneteim nekem is ugyanezek , fajnak a melleim oldalt es megnottek , almos faradt es nyugos vagyok mindig , en meg nem mertem tesztelni , 2 eve varunk ra es annyit csalodtam mar a tesztekben , hetvegeig varok , drukkolok mindkettonknek :)
2010. márc. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Reménykedem, nagyon szeretnénk babát!
2010. márc. 30. 19:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Várj egy pár napot, és tesztelj ismét, csak ne izgulj, mert az idegességtől is leválhat, ha megtapadt!A 2 negatív teszt, már jelent valamit, de nem végleges!Attól még lehetsz kismama, csak még nagyon korai!Én kb a 20. napon teszteltem és nega lett! Aztán 1 hétre rá pozitív!Azért írd majd meg hogy állsz!

Kívánom hogy baba legyen!

2010. márc. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs baba.:-(
2010. ápr. 4. 13:37
 6/7 anonim ***** válasza:

De sajnálom! Megjött a menszeszed?Vagy újabb negatív teszt?

Ne keseredjetek el, majd a köv peteérésnél sikerül!

2010. ápr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A menszeszem jött meg.
2010. ápr. 6. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!