Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a fogamzásgátló abbahagyása...

Ha a fogamzásgátló abbahagyása után nem áll vissza a rendszeres ciklus, akkor az orvosnak milyen eszközei vannak, hogy ezt rendbe tegye? Általában mennyi idő alatt áll vissza a szervezet a régi kerékvágásba?

Figyelt kérdés
3 hónapja hagytam abba, de egyelőre még mensi sehol. Legalább jönne meg...! Így semmi esély a babára... :-(
2008. szept. 19. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tablettával lehet helyreállítani,de ez csak 90 nap után lehetséges! Legalábbis nekem ezt mondta a doki. Viszont leis cseszett,hogy ettől még lehet próbálkozni,mire várunk! Szerintem azért kérd ki az orvosod véleményét,aztán mindent bele...
2008. szept. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
a javaslatom irány az orvoshoz, és nézess vele egy uh-ot, mert én is ugyanígy jártam, bár nem vártam csak 45 napot, elmentem orvoshoz, de csak rákszűrést csinált. a menszi csak nem jött, visszamentem egy hónap múlva, és uh-on kiderítette hogy pcom-van.egyébként uh után felír menszi megindítót, duphaston, vagy provera, ezzel mesterséges menszeszed lesz. 1 héten belül a kúra után.
2008. szept. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is igy voltam.Szintén pcos!! Most 4hónapja szedek duphaston-t,még két hónapot szedem és utána kell mennem kontrolra,hogy javult-e a helyzet!Persze kozbe próbálkozunk!
2008. szept. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Menj orvoshoz,ne hagyd magad lerázni,nekem ugyanez volt a problémám,ciszta lett a petesejtből,emiatt nem jött meg. Írt az orvos Norcolut-ot,attól megjött,kiürült a ciszta,utána 28 naposak lettek a ciklusaim.

4 hetes kismami

2008. szept. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!