Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van akinek hamarabb mutatta a...

Van akinek hamarabb mutatta a predictor early a terhességet mint a sima vaterás?

Figyelt kérdés
2016. febr. 25. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem használtam predictort, de sokaknak álpozitív volt, így nem használnám. Nekem az one step 8.dpo-n már egyértelműen pozitív volt, és sosem volt még álpozitív.
2016. febr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, a one step mutatta hamarabb.
2016. febr. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen, a predictor early 2 hónappal hamarabb mutatta ki a terhességemet, mint bármi más teszt, aztán 1 hónappal hamarabb is. mindig volt rajta álpozitív csík sajnos...
2016. febr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem a predictor early ami mnzesz előtt 6 nappal kimutatja már , valóban műödött, tegnap halvány pozi azonnal ma erős két vonal egyből, x epil is pozitiv halványan tehát nem fars pozi..
2016. febr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

itt vannak, alsó tegnap reggeli 2. pisi, középső ma reggeli 2. pisi, felső x epil esti ... előző voltam


[link]

2016. febr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyan nem vaterás,de nekem x-epil negatív volt mikor a predictor pozi lett 1 napos késésnél. Az x-epil csak 3 nap múlva lett halvány pozi 4 napos késésnél,szóval nekem bevállt.
2016. febr. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem amikor a one step (10-es állítólag) még olyan halvány volt hogy forgatnom kellett, hogy az tuti csík e, addig bármelyik bolti, ami 25-ös, már szépen virított, a predictoron meg már a tesztcsík erősebb volt mint a control!
2016. febr. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!