Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklusom 28-32 napos. Ezért...

Ciklusom 28-32 napos. Ezért az ovuláció időpontja se túl pontos. Ma fehéres, nyúlos folyásom van, ez jelentheti az ovuláció időpontját? Tegnapelőtt voltunk együtt férjemmel, ha tényleg ma van az ovuláció, akkor eshettem teherbe?

Figyelt kérdés
2008. szept. 19. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Szia! Ha nyúlós folyásod van akkor valószínű most van a peteérésed! Ezért ma meg holnap legyetek még együtt!!!

Sok sikert!

2008. szept. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak az a gond, hogy férjem külföldön dolgozik és tegnap repült vissza. Így tegnapelőtt tudtunk csak együtt lenni. Akkor a peteérés előtti napokban nem is eshettem teherbe?
2008. szept. 19. 22:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia,


Én azt olvastam, hogy ha a peteérés előtt egy két nappal van együtt az ember a párjával, akkor is lehet baba, de nagyobb esély van a kislányra. www.ciklus.hu -n találtam.

Áll. azok a spermák (x krom)lassabak, de életképesebbek , ezért peteérés előtti együtlétnél nagyobb az esély a kislányra... olvasd el, érdekes. Sok Sikert

2009. szept. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!