Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baj, hogy így visszaesett a hőm?

Baj, hogy így visszaesett a hőm?

Figyelt kérdés
[link]

2016. febr. 28. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ebbol a gorbebol nem sok minden latszik.

Az ciklus elso napjatol kellene vezetni, hogy latszodjon milyen az alapho, mert az alaphomerseklethez lehet viszonyitani a holeesest is ovu elott es az emelkedest is ovu utan (hogy eleg nagy-e a kulonbseg). Ezt gondolom te is olvastad mar. Meg sokszor ugy sem egyertelmu a gorbe kiertelmezese, ha a ciklus elejetol vezetve van.


Ha azt gondolod, hogy akkortol volt ovud, amikortol vezeve van a gorbd, akkor sem feltetlenul baj, hogy leesik picit. Elofordul, hogy ovu utan leesik 1-2 nappal, vagy par nappal kesobb, olyan is van, hogy a kovetkezo mensi elott esik le 5-7 nappal, az a beagyazodast jeloli.

Am ezek a homerseklet csokkenesek normal esetben csak egy napig tartanak es kovetkezo nap felmegy ismet.

Ha lent is marad, az utalhat hormonalis problemara.

De ez is utolag latszik a gorben.

2016. febr. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ciklus elejétől kellene, de most voltam nőgyógyásznál és ő mondta, hogy kezdjem el mérni.
2016. febr. 28. 11:08
 3/5 anonim válasza:

Én 20-24-ig menstruáltam 7 napig van a termékenységem. 9-én kezdtem hőzni hüvelyben.Így alakult

9 37,07

10 37,02

11 37,25

12 37,22

13 37,32

14 37,14


Elvileg 24-re,25-én kell megjönni. Mit tudtok mondani ezekről az ingadozásokról. Van egy petefészek cisztám is

2016. márc. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én pozit teszteltem pénteken, pedig PCOS-s vagyok, de elég hamar sikerült.

[link]

Ennyi ingadozás nem gond szerintem.

2016. márc. 14. 08:41
 5/5 anonim válasza:

[link]


Elvileg február 29-től 6-ig voltam termékeny

2016. márc. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!