Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Velemenyek errol a tesztrol?

Velemenyek errol a tesztrol?

Figyelt kérdés

Nem volt konnyu fotozni, remegett a kezem is. A masodik kepen raktam ra kontrasztot, hogy foton is latszodjon, mert eloben szebb.

Ez lehet szellemcsik?

Idoben jott ki, de nem ismerem tul jol ezt a tesztet. Eddig egyszer hasznaltam es akkor egyertelmuen negativ volt.

Lehet, hogy ez pozitiv lesz?

(Nagyon korai, 9. dpo-n vagyok, ne nezzetek furcsan, amiert ilyen koran tesztelek, de mennem kell orvoshoz gyogyszercsere miatt, ha apro jele is van a terhessegnek.)

[link]

[link]


Ilyen a homersekleti gorbem:

[link]


2016. febr. 29. 07:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem pozitív lesz,de egyenlőre még 50-50%. Ebből a csíkból még bármi lehet,de holnap kiderül:)
2016. febr. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sajnos meg varnod kell. Ez total nem egyertelmu, latom amire gondolsz, de az en ilyen "hunyorgatos" tesztjeim mind negativok lettek. :(
2016. febr. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem egy "hunyorgatos" teszt. Viszont tenyleg nem egyertelmu,szamomra az nem,hogy szurke vagy szines.
2016. febr. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen tesztem volt, de sajnos egy hetes késéssel megjött :(
2016. febr. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 whitelady1 ***** válasza:
Szerintem van okod reménykedni! Szép a görbéd ;)
2016. febr. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Sajnos en sem tudom egyertelmuen eldonteni, hogy ez mi.

Eloben van szine, rozsaszines.

Van itthon masik fajta 25-os tesztem (amit fotoztam, az 10-es elvileg), most csinaltam abbol is egyet es azon is latszik valami.


Azt hiszem, hogy a holnap reggelt megvarom es foglalok idopontot a rendelobe, ha azon is lesz csik.

2016. febr. 29. 08:38
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez negatív. Nekem többször is volt olyan,hogy ennél jóval erősebb csík volt a teszten és késéssel de megjött. Nagyon korai is a teszt. A pozitív teszt nem ilyen akkor sem ha korán teszteltél.
2016. febr. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 mandiga ***** válasza:

Facelle teszt? Ha az, akkor tesztelj pár nap múlva, akár holnap. Nekem ennél erősebbek voltak, és mégsem volt baba.

Drukkolok, hogy neked az legyen.

2016. febr. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem facelle.

Az egyik cassanovum, a 25-os, amit kesobb csinaltam colloidal gold.

Nem Magyarorszagon elek, talan ott ezek nincsenek, nem tudom. Az elsorol jokat olvastam, a masikrol nem nagyon van info.

Mar varom a holnap reggelt, kivancsi vagyok nagyon.

Nekem meg nem volt soha szellemcsikos tesztem, ezert sem tudom ezt most hova rakni, pedig ez lenne a negyedik terhessegem, jopar tesztet hasznaltam mar.

2016. febr. 29. 10:24
 10/12 anonim ***** válasza:
Én sem M.o-on élek. A collidal nagyon rossz teszt. Úgy értve,hogy ott 10-ből 10x van rajta száradási csík,hol erősebb hol gyengébb. Arra a tesztre itt 2x mondták nekem h pozi(jogosan mert én is annak hittem) de szürke volt. Azóta nem veszek olyat. Ez a lepisilős fajtája. A tesztcsík is néha szellemcsíkos,10-ből 3x,de a lepisilős az mindíg.
2016. febr. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!