Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes szerintetek?

Lehetek terhes szerintetek?

Figyelt kérdés
Tudom egyikőtök sem orvos, de nem akarok még tesztet csinálni, mert volt már 32 napos ciklusom is. Nem érzek semmi különöset, semmim sem fáj. Néha a méhemet érzem, de olyankor veszek be magnéziumot (max 2 db) és elmúlik. Olyan pattanásaim lettek, mintha tizenéves lennék. Legkorábban szombaton tesztelek.

2016. febr. 29. 12:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy mostanában 25-27 napra jön meg. Ma van a 17. DPO.
2016. febr. 29. 12:25
 2/9 anonim ***** válasza:
A pattanások llutalhatnak korai terhességre, és közelgő menstruációra is. De ha valóban a 17. dpo- n vagy, miért nem csinálsz tesztet? Elméletileg a teszt a 14. dpo-tól kimutatja. (Persze, attól is függ, mikor voltatok együtt.) 17. dpo azt jelenti, hogy már 3 napja késik.
2016. febr. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, ma késik 3. napja. Pattanásaim máskor is voltak menzesz előtt, de nem ekkorák. Azért nem merek még tesztelni, mert már lassan 1 éve próbálkozunk sikertelenül és ellőttem már néhány tesztet. Ezért szeretnék márni még vele.
2016. febr. 29. 13:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem az első jel ami arra utalt,hogy összejött a baba egy hatalmas pattanás volt.Szokott lenni néha,de ekkora tini korom óta nem volt.☺Szóval ez lehet nálad is egy jel.☺Szorítok!16hkm
2016. márc. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyos vagy! Gratulálok a babához! :)

Nekünk sajnos ebben a hónapban sem jött össze. Tegnap megjött. Most jutottam el arra a szintre, hogy elkeseredtem és bőgni tudnék ahányszor babát látok. :`(

És persze ilyenkor lát mindenhol terhességi teszt és magzatvédő vitamin reklámot az ember lánya mindenhol. Kezdem úgy érezni, higy nekünk ez a csoda sosem adatik meg. :`(

2016. márc. 2. 07:50
 6/9 anonim ***** válasza:
:( Utolsó vagyok.Sajnálom, hogy nem jött össze, de azért ne keseredj el!Tudom mit érzel! Nekünk is beletelt egy kis időbe mire összejött.Pont mikor kezdtem feladni. De utolsó hónapban végig szedtem a barátcserjét és bejött. Egy próbát megér! Ne szomorkodj, össze fog jönni!
2016. márc. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ki fogom próbálni a barátcserjét. Kapszulát szedtél? Veszek LH tesztet is, tuti ami tuti...
2016. márc. 3. 06:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Igen,kapszulát szedtem,és én is használtam ovu.tesztet is! Szorítok! Sok sikert! ☺
2016. márc. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma elvileg elkezdem a barátcserjét szedni és talán megjön az ovu teszt is, amit rendeltem. Köszönöm szépen! :)
2016. márc. 4. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!