Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párom nem képes felfogni,...

A párom nem képes felfogni, hogy a női termékenység 30 éves kor felett lecsökken. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Idén vagyok 30, ő még várna a gyermekvállalással. Kicsit úgy áll hozzá, ráérünk még. Amikor én felhozom a korom, jóformán legyint egyet, hogy nyugodjak meg, mások 45 évesen is szülnek. Értem én, nem vagyok még elkésve. De ha belekalkulálom azt, hogy talán nem is jön össze egyhamar, meg hasonlók, akkor már igen...
2016. febr. 29. 16:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
43%
Hát én körülöttem azt látom, hogy mindenki küszködik aki 30 felett kezdett el próbálkozni, van aki most megy lombikra, van aki pedig már feladta, mert 10 évig nem jött a baba és most már 40. Szerintem pontosan így szoktak kicsúszni az időből, hogy ráérünk még, aztán hopp a baba már nem akar jönni..
2016. febr. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
75%
Anyagilag rendben vagytok ?Van elegendő pénz a babára ? esetleg nem lehet ez a baja ,hogy úgy érzi nem tudja még neki meg adni a biztonságot ?
2016. febr. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod még nem áll készen rá, akkor nincs mit tenni, szerintem te sem akarnád, hogy azért bólintson rá a témára, mert lassan kiöregszel. Én jóval 30 felett szültem háromszor, nem mondom, hogy fiatalon nem lett volna könnyebb, de akkor meg sok dolog nehezebb lett volna.
2016. febr. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Igazából minden meglenne hozzá, szóval nem ez az ok...
2016. febr. 29. 16:48
 5/27 anonim ***** válasza:
86%

Engem anyukám 32 évesen szült. Első gyerek vagyok :) Az öcsém utánam 4 évvel született. Anyukámnak volt még utána egy harmadik terhessége is, amit nem hordott ki. Én most töltöm a 40-et, próbálkozunk babával

. Első gyerek lenne. De tény: minél idősebb vagy, annák nehezebben jön össze, és annàl több a rizikófaktor. Amit egyébként az idösodő apajelölt is hordoz magában. Egyre jevesebb a jó, életképes sperma. De ha rágörcsölsz, azzal gördíted magad elé a kegnagyobb akadályt.

2016. febr. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
66%
Lehet hogy csak nem áll készen egy babára az biztos hogy 30 felett nehezebben fogannak meg a babák és veszélyesebb is
2016. febr. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
34%
30 felett is simán teherbe lehet esni. Ha a párod nem akar még gyereket, akkor nem kell erőltetni
2016. febr. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
37%
Harmincas éveim elején tényleg nehezen jött össze, aztán 40 évesen, más partnerrel tervezetlenül is becsúszott a terhesség. Nem feltétlenül a koron múlik.
2016. febr. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos így nem igaz. Sokan vagyunk, akiknek 30 felett is azonnal összejöttek a babák, még többen, akiknek 30 alatt is gondjuk van. Ez teljesen lutri :(
2016. febr. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
66%
még a nők sem fogják fel, akiknek a nőgyógyász mondja. Mit vársz a párodtól?
2016. febr. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!