Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 36 év körüliek! Mennyi idő...

36 év körüliek! Mennyi idő próbálkozás után sikerült teherbe esnetek a az elsövel? Mi a férjemmel nem rég keztük a baba projektet.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 13:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 38 vagyok és ovulációs teszttel azonnal sikerült. Előtte hónapokig próbálkoztunk a ciklus.hu szerinte peteéréskor, de mivel sosem akkor volt, így nem jöhetett össze.


Vettem egy csomag ovu tesztet és elkezdtem hőmérőzni: az első hónapban sikerült. Gondolom ez is ritka, de nekünk szerencsénk volt.


Mindet jót és ne félj a korod miatt!


19 hetes km

2010. ápr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást!
2010. ápr. 1. 14:01
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én csak 33 vagyok , de nekem egy év után ovu tesztel sikerült, egyszerre néztem a PG53-at és a tesztcsíkot, amikor mindegyik + volt akkor is meg a következő napon is együtt voltunk , ma + lett a tesztem. 5 hónapig csak az tesztcsíkot próbáltam , de nem mindíg sikerült elkapnom.
2010. ápr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

36 évesen 2 év próbálkozás után. Azt ajánlom Neked, ha nem jön össze pár hónapon belül a baba, ELŐSZÖR a párod menjen el kivizsgálásra. Azt, ha vele van gond 2 óra alatt megtudjátok, míg a Te kivizsgálásod akár hónapokig is eltarthat. Nálunk pl. a páromnak volt kevés a spermakoncentrációja, szedte a FER14et 2 hónapig és után már teherbe is estem.... Idő és pénzspórolás ha előbb a férfi kerül kivizsgálásra.

Persze általában a fene nagy egójuk tiltakozik ellene, azonban a mai mozgásszegény és ülő életmód miatt, a férfiak a hunyók az esetek 40%ában, ha nem akar összejönni a baba...

2010. ápr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
a 33 éves vagyok , én még annyit igyekeztem megtenni, hogy méregtelenítő kúrán vettem rész 6 hétig, a kúra után már csak Bach virágterápiás cseppet csepegtettem , a párom meg homeopátiás kiegészítőt kapott csepp formájában a neve: KING-KONG. bevált mert + lett a tesztem
2010. ápr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok, a 38 éves: én még ittam a cickafark teát a ciklus elején, peteérés után pedig palásfűteát. Itt sokan esküsznek rá, most már én is.
2010. ápr. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
33 vagyok , én is ittam régen , de sajnos nekem az nem segített, de tényleg sok jót hallotam róla
2010. ápr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
33 vagyok.Egy év sikertelen próbálkozás után kezdtem ovutesztet használni,a 3. hónapban MA fél órával ezelőtt pozitívat teszteltem.A pozitív ovus napon este voltunk együtt,másnap reggel már negatív lett a teszt.
2010. ápr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok: gratulaaaaaa! :))


én is csak javasolni tudom az ovutesztet, mi a pozitív napon és másnap voltunk együtt, illetve harmadnap is, csak úgy bónuszból :))

2010. ápr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
kedves 33 éves , én vagyok a másik 33 éves, Gratulálok neked, mennyi idős vagy?én 4hét 3 napos, a héten kellet volna megjönnie kedden
2010. ápr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!