Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hogy van ovulacioja?...

Kinek hogy van ovulacioja? Ovutesztelek is, jelek is vannak, csak erdeklodok hogy jol gondolom e.

Figyelt kérdés
ovutesztet hasznalok, ami hetfon mar majdnem pozitiv volt, (ilyenkor reggel es este is nezem hogy mikor van a csucs). Kedden delben mar teljesen pozitiv volt. Fajt is a derekam, ami estere mar annyira lviselhetetlen volt, hogy meg a jaras is nehez volt, lenn szrukalt, es kihatott a fajdalom az egesz derekamra. Este viszont 11korul minden fajdalom elmult. Lehetseges hogy azert mert mar annyira varta a tuszo hogy megrepejen es nagy volt h azt ereztem, es mikor elmult, akkor lokodott ki a pete? Es igy megszunt a nyomas? Csak azert kerdezem mert sok hoyen olvastam h pozitiv ovuteszttol szamitva 12-36oran belul ovulacio, es hogy altalaban reggel tortenik.. Nekem h mar delben pozitiv volt a teszt lehetseges.mhogy estere tenyleg megtortent az ovulacio?

2016. márc. 2. 17:13
 1/3 mandiga ***** válasza:

Könnyen meglehet, hogy neked nem hajnalban volt ovulácód, viszont ezt csak akkor lehet pontosan tudni, ha görbét is vezetsz, mert azon szépen látszódna. A szúrkálások a petefészekben lehet a peteselyt növekedésétől is, mikor elmúlik a fájdalom, akkor repedt meg a tűsző.

Én is mindenhol azt olvasom, hogy pozi ovuteszttől számítva 12-36 órán belül reped meg a tűsző, de nem minden esetben van ez így. Van úgy, hogy elöbb reped meg, ugyanis a vérben elöbb megjelenik az LH csúcs, a teszt viszont később jelzi. Van akinek ovu napján lesz az utolsó pozitív ovutesztje. :)

2016. márc. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor egy vasarnap keso esti (11 ejfel koruli) egyuttlet is szamithat?:)
2016. márc. 2. 21:19
 3/3 mandiga ***** válasza:
Úgy, ahogy írod, az is számít. A spermák elélhetnek akár 4 napot is, úgyhogy számít. :)
2016. márc. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!