Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindenről lenne kérdésem nem...

Mindenről lenne kérdésem nem akarok több kérdésbe irni szóval válaszolnátok?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok 1héttel ezelött feküdtem le először a barátommal 2hónapja vagyok most vele együtt a kérdésem hogy gumi nélkül feküdtünk le akkor most mindenképp terhes leszek? vagy nem minden esetben van ez? kell fogamzásgátlót szednem most vagy valami? vagy mit kéne tennem?

Oltásokat hanyagoljátok tényleg

értelmes válaszokat várok!


2016. márc. 2. 20:24
 1/10 anonim válasza:
71%
Elég óvatlan és gyerekes viselkedés..Nagyon felelőtlenek voltatok..már az esemény utániról is lekéstél..
2016. márc. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Utólag már hiába szedsz fogamzásgátlót, már az esemény utániról is lekéstél. Egyébként ha szerencséd van, és nem ment el benned, akkor nem vagy terhes.
2016. márc. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Az attól függ, hogy beléd élvezett-e. Fogamzásgátlót szex előtt kellene szedni, nem utána. Ha szerencséd lesz, akkor nem estél teherbe. Nem jó ilyennel kísérletezni. Nem olyan drága a gumi.
2016. márc. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
2-es vagyok, persze arra igen kis esélyt látok,hogy nem ment el benned. Az ilyenekről egy film jut eszembe, elég rég láttam, nem tudom már mi a címe, az a jelenet maradt meg, amikor együtt van a tini srác as tini csajjal, védekezés nélkül ugye, a srác aktus közben lihegte: "Majd vigyázok, majd vigyázok. Annyira vigyázott, hogy a következő jelenetnél a doktor bácsi megállapította a terhességet.:)
2016. márc. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen tényleg ennyi fogalmatok sincs a nemi életről, és neked a saját testedről? Akkor hanyagoljátok a témát, és térj vissza a biosz órákra, nagyban megkönnyítené az életedet.


Érdemi válasz: Nem, nem minden esetben esel teherbe ha nem védekezel, de elég nagy az esélye. Valamint nem csak a terhességnek, hanem a nemi betegségeknek, akár a HPV-nek is,ami évekig tünetmentesen lappanghat. És igen, ha nem akartok gyereket akkor védekeznetek kell. Ez lehet tabletta, óvszer, hüvelygyűrű, ez rajtatok múlik.

2016. márc. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

a peteeres nagyjabol a ciklus kozepen van, onnantol hogy elmult a menzeszed kb a 10. nap kornyeken...ha ekkor egyutt voltatok es beled elvezett akkor eleg jo esely van a terhessegre. tovabba elofordulhat a ciklus soran spontan vagy akar tobb peteeres is ami miatt kicsit megnohet az okod az aggodalomra, de azert alapvetoen el kell mondani hogy még akik direktben probalkoznak is teherbe esni, altalaban 5-6honap mire osszejon, ez az atlag.

ettol fuggetlenul rengeteg no kapja be a legyet egy ilyen alkalombol is - a sors fintora ez azokkal szemben akik evekig probalkoznak a babaval. esemeny utani tablettat 72 oraig aktus utan be kell venni, a fogamzasgatlo tabletta semmt sem er azt legalabb az elso tervezett gumi nelkuli egyutt let elott egy honappal el kell kezdeni szedni.

erdekes hogy van koztunk majdnem 15 ev, es joval koraerettebnek tartom a generaciod mint a sajatom, megis mindezeket en mar 13 evesen tudtam, es fokent tudtam azelott hogy szexualis eletet kezdtem elni. szoval konyorogom vedekezz mert egy abortusz szovodmenyes lehet, egy eletre tonkre tehet, a fent emlitett hpv

2016. márc. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mehnyakrakot okozhat szoval mar csak a nemi betegsegek miatt is erdemes legalabb gumit hasznalni
2016. márc. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha rendszeres szexuális életet élsz, de babát még nem szeretnél, javaslom, menj ek nőgyógyászhoz, és irass fel vele fogamzásgátlót. Azt mindennap kell szedni, úgy használ. Vagy beszéld meg a barátoddal, hogyan védekeztek. Esetleg gumi? Ha a barátod nem ment el benned, biztos nem vagy terhes. Ha benned ment el, még akkor sem biztos, hogy terhes vagy. Ha nem volt épp ovulációd, akkor nem vagy terhes. Ovulációra ciklus közepén van a legnagyobb esélyed.
2016. márc. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, előváladékról hallottál? Olyat ne mondj hogy nem lehet terhes ha nem élvezett belé, mert ez így nem igaz.
2016. márc. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem tudom elhinni, hogy ilyen tudatlan emberek vannak.
2016. márc. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!