Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Endometrium 10 mm? De. Többi lent

Endometrium 10 mm? De. Többi lent

Figyelt kérdés
Utolsó menstruációm január 21. volt. Február 2.-án pár csepp piros folt a bugyimon. Feb. 17-én elkezdtem barnázni, de menstruáció nem volt csak ez a sötét barnázás.A második vagy harmadik ilyen barnázos napon csináltam tesztet igaz délutániból ami negatív volt. Most voltam dokinál aki irt fel gyógyszert hogy megjöjjön és mondta hogy vastag a méhnyálkahártya, ami 10 mm. Konkrétan nem mondott semmit tesztet emlegetett ha pozitív lesz miután beszedtem a gyógyszert és nem jön meg, ha meg megjön mielőtt beszedtem az sem baj. Kérdeztem mit jelent ha vastag és azt mondta hogy nem volt rendes menstruáció. De akkor meg miért jött a teszttel? Mit jelent mindez? valaki elmagyarázná?

#mnyh
2016. márc. 3. 17:33
 1/1 anonim ***** válasza:
10 mm a nyálkahártyád, mert nem jött meg rendesen a vérzésed. Nem vált le a hártya, ami menstruációval távozik. A teszted azért lett negatív, mert terhes nem vagy, sajnos, és ezt a doki is megerősítette. Ilyen intervallumban már latnia kellett volna petezsákot! Sajnálom :(
2016. márc. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!