Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beagyazodas tortenhet a 11....

A beagyazodas tortenhet a 11. napon, vagy mindenkeppen korabban van?

Figyelt kérdés

A 11. dpo-n nagyot esett a homersekletem. Azt hittem, hogy meg fog jonni, mert 12-13 napos lutealis fazisom van egyebkent. Kovetkezo napon viszont visszament teljesen.

Olvastam, hogy beagyazodastol is lehet ilyen jelentos egy napos homerseklet csokkenes, viszont azt is irjak, hogy ez kb 7. Dpo kozott van.


Van ra esely szerintetek, hogy megis beagyazodas miatt tortent, vagy kizart?

Holnap kellene megjonnie a mensimnek. Ha nem jon meg, akkor ettol a homerseklet csokkenestol szamitva hany napra erdemes tesztelni (ha az volt a beagyazodas ideje)?


Itt van a gorbem:

[link]


2016. márc. 3. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze történhet, a 12. napig fejeződik be. Viszont a hőleesés sem feltétlen jelent beágyazódást.

15. dpo előtt így semmiképp ne tesztelj, beágyazódás után kell minimum 3-4 nap mire kimutatható a HCG. Akinek 12. dpon van pozi tesztje valószínűleg hamarabb megtörtént a beágyazódás, 7-12. dpo között bármikor lehet.

2016. márc. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt!

Persze, tudom, hogy nem biztos, hogy ez a beagyazodast jelenti. Eleve abszolut nem erzek semmit, ami arra utalna, hogy sikeres ez a honap, nem is elem magam bele.

Ez az elso honap, hogy nem vedekezunk, de mar negy honapja vezetek gorbet es eddig ha leesett ciklus vegen a ho, akkor mar nemmment vissza, csak tovabb csokkent.

Az elozo terhessegemnel a 10. dpo-n pozitivat teszteltem egyebkent, de akkor ereztem is, hogy valami tortenik, azert teszteltem koran.

Mindegy, igazabol par nap es kiderul. :)

2016. márc. 3. 21:12
 3/4 anonim ***** válasza:
6%
Minnél később kezdődik a beágyazódás, annál kisebb az esély, hog megmaradjon. Nálam pl az 5. nap kezdődött, 8. nap már teszt is mutatta.
2016. márc. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt, de most nem igazan akarok meg a lehetseges vetelesen gondolkodni, amikor meg nem is biztos, hogy terhes vagyok.

Legutobb 12 hetesen veteltem, igy is eleg nehezen adtam a dolognak meg egy eselyt, szoval nem igazan szeretnek most errol a tenyrol tudomast venni.

2016. márc. 4. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!