Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek, mikor esik le a hő ha...

Kinek, mikor esik le a hő ha megjött a menzesze? 3 napja jött meg, de a hőm még mindíg 37,2 reggel. Első hőmérőzős hónapom.

Figyelt kérdés
2016. márc. 4. 14:39
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Még csak papírra vezetem,de az előző ciklusom első napján 36,6 volt a hőm. És utána is 36,4-36,7 között volt. A 14cn-on 36,3-ra esett majd másnap 36,7,utána 36,8 utána 37 és azóta is 37-37,2 között van. Mikor megy le?
2016. márc. 4. 14:43
 2/24 anonim ***** válasza:
En sok honapot hömeröztem, de nekem mindig aznap, amikor megjött, vagy max. egy nappal kesöbb leesett, de az sem volt ritka, hogy mar a menses elötti napon (ebböl mar tudtam, hogy masnap meg fog jönni). Nalam ilyen, hogy a 3. napon meg magas, sose fordult elö. Rendes volt a mensesed, nem lehetsz terhes?
2016. márc. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Nekem 36,4 az alaphom es 37-ig megy fel ovulacio utan.

Van hogy mensi elott 2 nappal elindul le aprankent, van, hogy elso nap hirtelen esik le, de olyan is volt, hogy 36,8-on maradt es csak a verzesem 3. napjan kezdett csokkenni fokozatosan.

4 honapja homerozok es hogy oszinte legyek meg eddig nem volt ez az idoszak ketszer ugyanolyan.

2016. márc. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Hát gondolom nem lehetek terhes ha megjött. Így nem is teszteltem. Még mindíg megvan a menzeszem de sztem 2 nap elmúlik.
2016. márc. 4. 15:10
 5/24 anonim ***** válasza:
Ha normalis menses, akkor tenyleg nem valoszinü. Csak azert kerdeztem, mert az egyik baratnömnek is napokig barnazasa volt akkor, amikor meg kellett volna jönnie, de ö eszrevette, hogy ez sokkal gyengebb, mint a rendes menses, es valoban terhes is volt.
2016. márc. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Egyébként a menzesz tüneteim megvannak. Leszakad a hasam meg a derekam. De a derekam annyira fáj most,h diklaccal kell kenni plusz fajdalomcsillapítót szedek rá mert nem bírnék mozogni. Ennyire még sosem fájt
2016. márc. 4. 15:26
 7/24 anonim ***** válasza:
A baratnömnek is pont igy volt, es ez igy most olyan, mintha hiu remenyeket akarnek benned kelteni... Tenyleg nem akarok! Neki annyira fajt a dereka, hogy be akart venni ra diclofenacot, csak mivel gyenge volt a mensese, arra gondolt, mi van, ha terhes es megcsinalta a tesztet, ami pozitiv lett. Ezutan persze nem vette be a gyogyszert, valami Motto tapaszt javasolt neki az orvos, amiben nincs semmi karos anyag. Az alhasa is fajt egyebkent, engem hivogatott, hogy mi lehet ez, szerinte ha terhes is, biztos epp most vetel... :) De azota mar megszületett a baba egeszsegesen. Azert tovabbra is azt mondom, ha rendes piros verrel, böseges mennyisegben megjött a mensesed, akkor te nem nagyon lehetsz terhes sajnos.
2016. márc. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Hát igen. Én sem gondolom,hogy az lennék :) Mivel van itthon 25 olcsó tesztem,lehet h ma csinálok egyett,mert a magas hő nekem fura. Ahogy olvasgattam régebbi kérdéseket,már le kellett volna esnie. A menzeszemben most annyi a fura,hogy (és bocsi a megfogalmazásért),h nagyon világos,már majdnem naranccsárgás színű,pedig nekem eddig bordó volt. De lehet h ez csak egy ilyen hónap:)
2016. márc. 4. 15:49
 9/24 A kérdező kommentje:
Ja most jut eszembe h barátcserjét szedek. Biztos attól.
2016. márc. 4. 15:52
 10/24 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt találtam!

2016. márc. 4. 15:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!