Más is volt így?

Figyelt kérdés

Egy kis segítséget szeretnék kérni.

Január elején még menstruáltam. Bár nem volt olyan mennyiségű mint szokott.

Februárban nem jött meg. Február közepe fele csináltam tesztet negatív lett.

Annyi tünetem van, hogy fáj a derekam, feszül a mellem ( máskor is szokott menstruáció előtt) Néha szokott lenni ilyen menstruáció szerű görcseim. Meg egy kicsit olyan miután eszek mintha szurkálna a hasam. Elötte ilyen nem volt.

Szerintetek ez lehet baba annaj ellenére,hogy negatív volt a teszt?

Jövőhéten megyek dokihoz.


2016. márc. 4. 21:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Voltatok együtt? Követted az ovut?
2016. márc. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Együtt voltunk. Bár védekeztünk csaknaz elején nem ( tudom, hogy ettől már terhes lehetek)

Nem követem. Még most nem szerettünk volna babát mert az esküvőnkre készülünk. Bár nagyon örülnénk neki :)

2016. márc. 4. 21:50
 3/15 anonim ***** válasza:
Sztem nem vagy terhes.
2016. márc. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.
2016. márc. 4. 22:00
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, melyik tesztet használod! Nekem pl 2 DM-ben vásárolt sem mutatta ki, hogy babát várok, pedig már több hetes voltam. Gabriel-t ajánlotta védőnőm, valamint a Clearblue, ami dupla annyiba kerül, de egy hetes terhességet is kimutat. (Kislányom már elmúlt 2 éves, szóval tapasztalat)
2016. márc. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Xepil teszt volt. Azt olvastam, hogy az megbízható. Bár eddig azt hittem, hogy csak az erős csík jelent babát. Most olvasgatok itt és látom, hogy már egy nagyon halvány is jelenthet. Nem vagyok benne biztos, hogy halvány nem volt. Meg nem is reggel csináltam hanem estefele.Holnap újra tesztelek.
2016. márc. 4. 22:38
 7/15 anonim ***** válasza:
Na teszteltél?
2016. márc. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Várjuk a tesztet Kedves Kérdező. Szerintem babás vagy :)
2016. márc. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ma nem tudok csak este tesztelni. Lehet h inkább akkor holnap reggel fogom megcsinálni. Kicsit hihetetlen, hogy ennyitől. Egyetlen egy ilyen alkalom volt ez is már két hónapja. Tudom, hogy nem lehetetlen de akkor meg már 8 hetes lenne a kicsi. Nem lehet inkább egy felfázás vagy petefészek gyulladás vagy ilyesmi?
2016. márc. 5. 14:12
 10/15 anonim ***** válasza:
Na teszteltél ma reggel?
2016. márc. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!