Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Megjott a menstruaciom de eloszor barna folyasos volt es utana volt normalis de nem tartott sokaig es nagyon keves ver volt..a hasam alul azota faj es furcsa erzes olyan mintha megjonne de nem.

Csinaltam tesztet de negativ volt de nem nagyon bizok benne..

Azota voltam kicsit rosszul is

Lehetek terhes vagy nem?



2016. márc. 9. 19:27
 1/9 anonim válasza:
Nem lehetsz terhes! Csak bekèpzeled az egészet. Vegyél be egy fájdalomcsillapítòt és nyugodj meg!
2016. márc. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első terhességem: Megjött, barnás kevés menses 3-4 napig. Előtte és utána is negatív teszt. Utána doki, aki nem látott semmit, rá két héttel véletlenül vették észre egy veseultrahang vizsgálaton, 8 hetes terhesség volt akkor. Szóval minden megeshet, olyan is, ami addig nem történt...
2016. márc. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szoval 50-50%
2016. márc. 10. 00:55
 4/9 anonim válasza:
Menj el orvoshoz és ő szerintem megtudja mondani, hogy mi a helyzet. Szorítok! :-)
2016. márc. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat, felhivtam az orvost jovoheten megyek orvoshoz.
2016. márc. 10. 21:44
 6/9 anonim válasza:
Mi lett az eredmeny ha szabad megkerdeznem? En is hasonlo szituban vagyok es most nagyon parazok, nagyon nagyon korai lenne nekem egy terhesseg
2016. márc. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Meg nem voltam orvosnal de ezen a heten megyek, miutan voltam leirom
2016. márc. 14. 10:32
 8/9 A kérdező kommentje:
Azota nekem ilyen rozsaszines folyasom van de csak keves es a hasam alul meg mindig nagyon faj..nem tudom mi lehet de remelem semmi rossz, en is parazok, csinaltam meg egy tesztet de megint negativ lett
2016. márc. 14. 10:34
 9/9 A kérdező kommentje:

Voltam a dokinal, fertozesem van

Ugyhogy ha valakinek ilyen problemaja van az inkabb menjen el a dokihoz mert kulonbozo problema lehet

2016. márc. 18. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!