Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye higy terhes...

Mennyi az esélye higy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Pont peteéréskor voltunk együtt és bennem maradt a gumi.nem a tetején volt spermàs a gumi hanem a végén.masnap kb a 13.óràban vettem be esemény utànit.semmi pecsételés,semmi nem volt.tegnap elott kellett volna megjonnie.szokott egyebkent is kesni meg valamikor elobb jon par nappal..nagyon izgulok.jart mar igy valaki?es mi lett a vegeredmeny?koszi a valaszokat!

2016. márc. 14. 14:11
 1/9 anonim válasza:

Nekünk volt ilyen. 5 nappal az esemény utáni bevétele után megjött a barátnőmnek, aztán két hét múlva megint, és azóta rendesen jön


Ha mégsem jön meg 4 hét múlva sem, akkor csináljatok egy tesztet

2016. márc. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel bevetted az eseményutánit kb 0 az esély a terhességre. Ilyenkor szokott késni nem is keveset. Arra azért kíváncsi lennék hogyan maradt benned a gumi... 25/f
2016. márc. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most komolyan reszletezzem? :D a vége felé jàrtunk hevesebb volt a dolog es mikor elment kihuzta kerdezte hol a gumi?momdom ne hulyeskedj mar mi az hogy hol van?? Kb igy tortent de koszi a valaszokat
2016. márc. 14. 15:31
 4/9 anonim ***** válasza:
#2 vagyok Nem erre verem csak kíváncsi voltam. Ezek alapján vegyen kisebb gumit vagy ne lankadjon le közben. Ha jó rá a gumi akármilyen gyorsan csinálja nem fog leesni :)
2016. márc. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Előfordulhat.ha ràkeresel pàran jàrtak màr igy
2016. márc. 14. 16:20
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem hatott a gyogyszer...w
2016. márc. 20. 07:42
 7/9 BlaT0W válasza:
Terhes lettél?
2016. márc. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én is pont peteéréskor voltam együtt a párommal a 13.napon. másnap vettem be az escapelle-t de lehet ez idő alatt megtermékenyülhetett a petesejt?!
2016. ápr. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Most olvasom.Mi lett veled végül?Szerencséd lett??
2017. márc. 17. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!