Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki a legjobb zalaegerszegi...

Ki a legjobb zalaegerszegi szülész orvos?

Figyelt kérdés
Aki minden tekintetben kiemelkedő. Szakmailag és emberileg is

2016. márc. 14. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Én Goldfinger Jenőnél szültem, hat éve járok hozzá, az utóbbi egy évben műtött többször is, abszolút elégedett vagyok vele mind szakmailag mind emberileg. Kevés olyan orvost ismerek mint ő, mindig mindent elmagyaraz és abszolút partnerként kezel, ha több lehetőség van, akkor mindet ismerteti, nem dönt az ember feje fölött, és nem pénzéhes.

De tudom, hogy sokan nem szeretik, olvastam róla hajmeresztő dolgokat is, nem tudom, hogy mennyire igazak vagy csak alaptalan vádaskodás l. Akihez én soha nem mennék, az László Attila, Györe Imre, Vajda György, Horváth Tihamér és most már a múlt évi tapasztalatok alapján Kádasi László (pedig nála voltam korábban és szimpatikus volt).

2016. márc. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más stílus szimpatikus és mindenkinek más méretű a pénztárcája, ezért amelyik orvos nekem megfelel, másnak már nem biztos.

Nálam Horváth Tihamér a nyerő (szültem nála és műtött egyéb problémával), teljesen korrektnek és alaposnak ismertem meg, ráadásul van humorérzéke.

Van 1-2 orvos, akihez semmi pénzért nem mennék.

2016. márc. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!