Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A fertilytifriend görbevezetőn...

Mandiga kérdése:

A fertilytifriend görbevezetőn van jelentősége, hogy egyenes vonallal, vagy szaggatott vonallal húzza be a vonalat?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, de ha valaki tudja a választ, annak megköszönném, ha megírná.
2016. márc. 15. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:

En azt hasznalom es akkor huz szaggatott vonalat, amikor egy napnal bejelolom, hogy ne vegye figyelrmbe a homersekletet. Egy pontot rak a beirt homerseklethez arra a napra is, de nem vezeti be hozza a vonalat, hanem az elotte-utana napot szaggatott vonallal koti ossze.

Itt van pl a mostani gorbem:

[link]

A ciklusom 5. napjan kiugro homersekletet mertem, beirtam, de egesz nap hoemelkedesem volt utana is, mert beteg voltam. Igy bejeloltem, hogy ne vegye figyelembe a beirt adatot. A 4. es 6. napot pedig osszekototte szaggatottan.

2016. márc. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most neztem vissza, mult honapban egyszer nem mertem hot, nem irtam be semmit, akkor is szaggatott vonallal kototte ossze az elotte-utana ertekeket.

Tehat ha kihagysz merest, akkor is ilyen.

2016. márc. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia.


Köszönöm a válaszod. Igen, azt tudom, ha nem írok be hőt akkor szaggatottan jelzi. Lehet rosszul tettem fel a kérdést? Konkrétan az ovu miatt kérdezem. Van, hogy egyenletesen húzza be az ovut, van mikor szaggatottan. Ezt nem értem, hogy miért?


Így gondoltam, teszek be képet, így talán egyszerű.


Nekem is egybevonal volt, majd át tette szaggatottá. Ezt nem értem, hogy miért.


[link]


[link]

2016. márc. 15. 17:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Jah, igy mar ertem.

Te arra a vonalra gondoltal, ami az alaphot es a peteerest jelzi.

Azt akkor huzza be szaggatottal, amikor mondjuk a homerseklet alapjan volt mar ovu es behuzza ugye ez alapjan, hogy mikor, de egyeb rogzitett adatok meg nem epp arra a napra utalnak peteeresre. Tehat amikor nem egyertelmu.

Pl mondjuk ciklus 10. napjan rogzitve lett, hogy ovus nyak volt, de kozben meg a homerseklet alapjan 16. napon volt ovu. Behuzza a 16-ra szaggatottal es meghatarozza az alaphot is szagatottal, de ezzel jelzi is, hogy a nyak korabbi peteerest mutat.

Vagy nekem pl azert csinalt egyszer ilyet, mert homerseklet alapjan volt ovulaciom 14. napon, de en meg a 15. napon is pozitiv ovutesztet jeloltem be. Pedig akkor mar elvileg negativnak kellett volna lennie. De ho alapjan behuzta a 14-re szaggatottal, mert mindig a homersekletet veszi alapul, de megis jelzi ezzel a szaggatottal, hogy nem egyertelmu a helyzet.


Amit belinkeltel, annal az lehet a gond, hogy a homerseklet leesese miatt lehetett volna egy 13. napi peteeres, de utana nem emelkedett meg rendesen a homerseklet, de vissza is esett. Igy vegul behuzta arra a napra, amit tartos emelkedes kovetett. De az sem biztos, hogy akkor valoban volt peteeres.

2016. márc. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod. Így már értem.


Furcsállottam, hogy legelőször behúzta egyenes vonallal, most meg átváltott szaggatott vonalra, és nem értettem, hogy miért.


De most már világos. :)

Nagyon köszönöm.

2016. márc. 15. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!