Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudtok olyan nőgyógyászt Bp....

Tudtok olyan nőgyógyászt Bp. Aki Fel írja a clostylbegit tablettát?

Figyelt kérdés
Pcos+IR+PM vagyok nincs peteérésem. Meforalt szedek 2x1000 meg tartom a diétát mozgást augusztus óta. Eredmények javultak peteérésem még sincs orvosomnak mondtam, hogy mit szeretnék (closty) de ő azt mondja várjunk még kb. 1 évet aztán majd elküld vizsgálatokra...Most már többet nem akarok várni nem 40 évesen akarok szülni és ezt nem érti meg. Szeretném megkérdezni hogy tudtok-e olyan orvost aki tud nekem segíteni és nem horror áron dolgozik...
2016. márc. 17. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem bármelyik sztk-ba bemész, esetleg betelefonálsz, hogy mit szeretnél, csak recept kell, felírják.


Nem a legjobb a te háttereddel így beszedni, de működhet. 12-13. cn-on elmész egy uh-ra, ott meglátod, hogy hogy állsz, és annak ismeretében tudni fogod, kell-e még menni vagy sem.


Én mondjuk elég lazán kezelem a gyógyszerszedést (és ez nem mindig jó), de én simán beszedtem már orvos nélkül is a clostit.

2016. márc. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Konkrét orvost esetleg tudsz? Mert sajnis ahova én kerültem szó szerint elhajtott....Nyilván uh-ra mennék csak ha nem teszek semmit sose lesz semmi....😞
2016. márc. 17. 09:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki. A pcos van akinek több mint egy év amíg rendeződik ezalatt a closty csak árt felborítja rendeződő hormonokat és ha netán teherbe esel hatalmas a vetélés kockázata.
2016. márc. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
pcos-sel felelőtlenség lenne clostit szedned, mert még azoknak is akiknek nincs cisztájuk, okozhat cisztát. a te cisztáidat pedig csak rosszabbá teszi. ha nem vagy elégedett, akkor válts orvost, de ne így csináld. ajánlom a mens mentist, ott tutira kivizsgálnak és megfelelő kezelést kapsz.
2016. márc. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
MM csalódtam nagy.... az egész. Gyakorlatilag mindent elmondtatok amit tudok....ez volt a kérdés hogy tudtok e orvost nyilván nem ugy gondoltam hogy hasrapacsira beszedem azt majd lesz valami...
2016. márc. 17. 11:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is azokkal értek egyet, akik azt mondják felelőtlenség, ha felír neked a doki. Gondolom a saját dokidnak is megvolt rá az oka. Ha nem értesz vele egyet, akkor inkább keres fel másikat, de neki is fontos a kórtörténeted. Volt most hormonvizsgálatod? Esetleg még azt lehetne kérni, ill. pár hónap múlva, hogy hogyan alakul a peteérésed. Addig én biztos nem lépnék. Egyébként pedig 40 évesen sem késő szülni. Én is közel vagyok hozzá és nem idegesít, hogy most vagyok terhes.
2016. márc. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos peteérés serkentő nélkül NINCS peteérésem. Azért szeretnék gyógyszert minden vizsgálaton túl vagyok. De lényegtelen senki nem tud semmit...ennyi
2016. márc. 17. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!