Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 nap a nemvártig! Lehetnek...

5 nap a nemvártig! Lehetnek már tünetek? Szédülés, enyhe hányinger és gyenge menzis görcs? Hozzá teszem, hogy szedem a Premens tabit!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Az émelygés lehet a mensi miatt is.Éna nemvárt előtti naptól nagyon fáradt vagyok.Tesztem pozitív lett miután 3 napot késett.
2010. ápr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia nekem 4 nap van a nemvártig. Együtt drukkolhatnánk. :) Nekem semmi tünetem nincs, max annyi hogy állandóan ennék - de ez mensi előtt mindig így van. Mikor akarsz tesztelni? Mióta próbálkoztok?

És hogy a kérdésre is válaszoljak, lehetnek tünetek, egy barátnőmnek egyhe menzis görcsei voltak és szédült. De ez úgy tűnik mindenkinél változó.

2010. ápr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia!! Akár drukkolhatunk egymásnak!! Nekem nagyon fájnak a cicieim,szédülök egyre jobban!!Hát ami a próbálkozást illeti már 1 éve!!Jó lenne már ha végre sikerülne!!
2010. ápr. 4. 18:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Helyzet nálad kedves kérdező? Nekem még nem jött meg, de érzem ma hogy megfog.
2010. ápr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia!! Ez megint nem jött össze nekem!! Majd talán legközelebb!! :((
2010. ápr. 10. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!