Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Talán érdekes kérdés, még is...

Talán érdekes kérdés, még is érdekelne. Vajon van ilyen?

Figyelt kérdés
Igazán èrdekesnek találom a kèrdèst,de... A párommal voltunk együtt, óvszerrel vèdekeztünk, fontos elmondanom hogy èn voltam felül.:D Lètezik hogy kifolyt a spermium a gumiból ami feljebb csúszott? Terhessèg esèlyes? Lègyszi normális válaszokat! :)

2016. márc. 17. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Fontos elmondanom,hogy en voltam felul....

De a nemedet nem mondtad... Szoval most a csaj vagy a pasi volt felul?de igazabol mindegy is! A sperma nem folyik benne ossze vissza,ha jol lett felhuzva! Nem veletlen van rajta a kis sperma gyujto resze,mert abba marad! Ha pedig benak voltatok es tenyleg "kifolyt" akkor azt neked kell tudni,hogy kerult-e a huvelybe vagy sem! Ha ennyire paraztok miert nem nezitek meg a gumit hasznalat utan,h minden rendbe van-e vele? Ilyen gyerekes hulye kerdest feltenni... Ne csodalkozz,hogy senki nem valaszol,mert erre nem lehet értelmeset! 2-3het mulva csinalj tesztet es kiderul,hogy van-e terhesseg a lehetetlen helyzetbol vagy sem...

2016. márc. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez mar harom hete volt.. En akkor megneztem, nem volt lyukas. Igen en no vagyok, elfelejtettem odairni, elnezest. En nem tartom hulye kerdesnek, ma kellett volna megjonnie es semmi..
2016. márc. 17. 23:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor csinálj tesztet és kiderül mi van. 1 nap késés még nem a világ vége.

De nem tartom valószínűnek, hogy terhes vagy.

2016. márc. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mint mondtam a gumibol nem folyik csak ugy ossze vissza az anyag! Ha megis,az emberek/ferfiak 99%-a be szokta fejezni az aktust amint elelvezett,vagyis mikor elment,utana ki is vette,nem sok eselye volt,hogy bekeruljon a huvelybe! Masreszt a keses nagyon sokmindentol lehet... Felfazas,egyeb betegseg,izgalom,idegesseg,ciszta! Vannak akiknel teljesen pontos a mensi,aztan egyszercsak csuszik nehany napot vagy esetleg kihagy egy honapot! Nem kell egybol ezen izgulni! De ha tenyleg nagyon ugy erzed,hogy eselyes lehet (mert ezt csak te erezheted,az elmondottak alapjan mi nem tudjuk mi volt ott pontosan) akor csinalj egy tesztet! 3het utan mar ki kell mutatni,ha van valami!
2016. márc. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is hulye kerdeses, foleg nm ertem h mit szamit ki van felul?! Meg miert van ott a rohogo szmajli?


Elso mar megvalaszolta a kerdest!

2016. márc. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valószínüleg esélytelen így a teherbeesés. Azt írtad, hogy ez már 3 hete történt és most kellene megjönnie, akkor nagy valószínűséggel ovuláció előtt 1 héttel történt az általad említett eset, mert a várt mensi előtt kb 2 héttel van a peteérés időpontja. Ha került is spermium a hüvelybe, akkor sem lehetsz terhes, hiszen a hímivarsejtek 2-3, max 5 napig életképesek a női szervezetben.

Ezen kár feszkóznod!

2016. márc. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!