Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szurkál a jobb oldali petefész...

Szurkál a jobb oldali petefészkem, nem tudok hason aludni. Ezek a tünetek utalhatnak babára?

Figyelt kérdés
Szóval ma van a nemvárt napja, de még nem akarok tesztelni, félek a csalódástól, így várok még pár napot! A jobb oldali petefészkem szúrkál (főleg este lefekvés után érzem), és nem tudok hason aludni. Ez azért is furcsa, mert mindig hason fekve alszom el, de most kellemetlen így lefeküdni, úgy érzem, hogy "nyomok valamit/valakit" odabent. Szerintetek ez utalhat babára? Van sűrű fehér folyásom, ami nem szokott lenni, ez is furcsa. Szerintetek? Volt már valakinek ilyen tapasztalata?

2016. márc. 19. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan tesztelhetsz, a fehér folyás bíztató. A hason alvás nem tünet, ha van baba az még messze van, hogy nyomod
2016. márc. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szúrkál, főleg éjjel. De csak felfáztam.
2016. márc. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, jöhetnek még :)

Hát azt tudom, hogy a babát magát még nem "nyomhatom", de mintha valami lenne ott. Nagyon kellemetlen és kényelmetlen, mikor hasra fekszem... Nem tudom, hogy mi lehet ez :/

Mentek a zöld pacsik ;)

2016. márc. 20. 11:17
 4/5 anonim válasza:
Ha megvan a pontos oka,légyszíves írd le. Hasonló gondjaim vannak.
2016. szept. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia. Megvan az oka, a kisbabám :D Azóta már a 29.hétben vagyunk a kicsi hercegnőmmel :) Remélem nálad is ez a tünetek "okozója". Üdv
2016. szept. 22. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!