Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 napja kesik a menstruaciom....

8 napja kesik a menstruaciom. Lehet hogy terhes vagyok? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
16 eves vagyok. Baratommal 2 honapja csinaltuk aloszor. Elozo honapban minden oke volt tokeletesen megjott. Most viszont 8 napja nem jon meg. Mielott meg kellett volna jonnie a mellem fajt, pattanasos lettem es mindig enni akartam. Mar ketto tesztet is csinaltam. Mindketto negativ lett. Viszont meg mindig nem jon meg. A baratommal ovszerrel vedezunk, mindig felfujjuk utana hogy lukas-e es este mindig jol megmosakszom. Kezdjuk el idegeskedni vagy felesleges?
2016. márc. 25. 08:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne idegeskedj,de azért tesztelj még 3-4 nap múlva.Ha az is negatív,menj el orvoshoz inkább.
2016. márc. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Orvos! Valószínű nem vagy terhes.
2016. márc. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jézusom, ez komoly, hogy a használt ovszert felfujjátok?
2016. márc. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ebben a korban még előfordul, hogy nem feltétlenül szabályos a ciklus, pláne, ha két éven belül jött meg az első menstruációd. A rendszeres nemi élet azt mondják, megint be tud zavarni, és nem terhességre kell gondolni elsősorban. Ha a teszt negatív 8 nap késés után, én nem gondolnálak várandósnak, pláne, hogy egész nagy biztonsággal védekeztek.


Viszont ha napokon belül nem jönne meg, akkor érdemes egy nőgyógyászhoz is ellátogatni, hogy nincs e valamilyen komolyabb probléma a háttérben. (hormonzavar pl.)

2016. márc. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek. Es 3. : igen felfujjuk, er ennyit az, hogy ne legyen baba:)
2016. márc. 25. 10:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Érzelmi élet miatt is lehet, ha sokat idegeskedsz például, nekem középsuli előtt volt és két hetet késett, csak azért mert be voltam parázva.
2016. márc. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!